Halloweenowa Wyprzedaż GOG! Same cukierki bez psikusów!

Halloweenowa Wyprzedaż GOG

Oj, rozpieszcza nas GOG, moje drogie osoby grające, rozpieszcza! Halloweenowa Wyprzedaż GOG z ogromnymi zniżkami sięgającymi nawet 90% właśnie się rozpoczęła.

Ale zacznijmy od początku. Czym jest wyprzedaż bez darmowych gier? A tym razem jest naprawdę nieźle! Nie dość, że zorganizowali giveaway Genesis Alpha One, rogalikowy FPS w mrocznej galaktyce, to jeszcze możemy odebrać oryginalnego i niepowtarzalnego Wiedźmina wraz z paczką (czy raczej beczką) kart do Gwinta! Wystarzy tutaj wcisnąć przycisk “odbierz za darmo”.

Tradycyjnie już razem z wyprzedażą pojawiają się nowe gry w kolekcji:

Halloweenowa Wyprzedaż GOG – bo tańsze jest lepsze

A co Halloweenowa Wyprzedaż GOG oferuje z przecenionych tytułów? Chociażby GOTY Wiedźmina 3, Alien: Isolation i BioShock Infinite Complete Edition za 80% mniej. S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl (przeczytaj recenzję) za 70% mniej, Ghostrunner (przeczytaj recenzję) za 65% mniej, a taki Horizon Zero Dawn Complete Edition za 60% mniej! Dodatkowo jeden z popularniejszych boomer shooterów, Project Warlock 1+2 (przeczytaj recenzję) również trafił na wyprzedaż z 52% zniżką.

To nieważne, czy obchodzicie Halloween, czy też nie. Ta wyprzedaż to same cukierki, zero psikusów! Śpieszcie się, bo macie czas tylko do 3 listopada!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top