ToeJam & Earl: Back in the Groove! i Darkwood za darmo w Epic Games Store

Darkwood za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje ToeJam & Earl: Back in the Groove! i Darkwood za darmo w Epic Games Store. Trochę śmieszno, trochę straszno, ale przede wszystkim bardzo dobrze.

ToeJam & Earl: Back in the Groove!

https://www.youtube.com/watch?v=4rPHMw5F-GU&feature=share&si=ELPmzJkDCLju2KnD5oyZMQ
Niech mnie dunder świśnie, ale ToeJam & Earl: Back in the Groove! to jedna z najbardziej charakterystycznych gier, które widziałem w ostatnim czasie. Cóż się jednak dziwić, skoro jest to czwarta już odsłona serii stworzonej przeszło dwadzieścia lat temu, a przecież wszyscy wiemy, że w latach 90. wszystko było bardziej cool. Świetna oprawa graficzna i hip hopowy soundtrack tylko uprzyjemniają oparty na eksploracji gameplay. Aha, technicznie rzecz biorąc, jest to rogal.

ToeJam & Earl: Back in the Groove! zadebiutowało w 2019 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 72% na OpenCritic.

Darkwood

W horrorze często mniej znaczy więcej, czego idealnie dowodzi polski Darkwood. Minimalistyczna, pixel-artowa grafika tylko potęguje gęsty klimat. To jedna z tych gier, po której ograniu, możecie zacząć odczuwać pewien dyskomfort na samą myśl o eksploracji spowitego ciemnością lasu.

Darkwood zadebiutowało w 2017 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 77% na OpenCritic.

ToeJam & Earl: Back in the Groove! i Darkwood za darmo będzie można odebrać do 20 października do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top