Honkai: Star Rail. Gra od twórców Genshin Impact zadebiutuje 26 kwietnia

Logo gry Honkai: Star Rail. Na grafice widać postaci z gry.

MiHoYo ogłosiło datę premiery Honkai: Star Rail. Produkcja ma zadebiutować 26 kwietnia 2023 roku na PC oraz urządzeniach mobilnych. Użytkownicy PlayStation również mogą spodziewać się wydania gry na tę platformę, jednak nie podano dokładnej daty.

Honkai: Star Rail, czyli taki Genshin w kosmosie

Nadchodząca produkcja to gra z gatunku RPG osadzona w świecie fantasy science-fiction. Wydarzenia będą miały miejsce w uniwersum, które znamy z Honkai Impact 3rd, jednak gracze nie muszą być zaznajomieni z tym tytułem, aby cieszyć się nową odsłoną.

Jak obiecują twórcy, Honkai: Star Rail zabierze nas w kosmiczną przygodę, podczas której przeżyjemy wiele emocjonujących przygód i spotkań. Gra ma się skupiać również na eksploracji kosmosu, zbieraniu drużyny i walce z przeciwnikami. Tytuł, podobnie jak Genshin Impact, będzie dostępny w ramach rozgrywki free-to-play.

All-Stars Invite event

Weź udział w ograniczonym czasowo wydarzeniu internetowym All-Stars Invite aby zdobyć przedmioty w grze, takie jak Light Cone do 4 gwiazdek oraz szansę na wygranie iPhone’a 14 Pro i PlayStation 5!

Twórcy poinformowali, że wstępnie do gry zarejestrowało się już 8 milionów użytkowników, co umożliwi im między innymi odblokowanie kilku nagród podczas rozgrywki. Trwa również wydarzenie All-Stars Invite, w trakcie którego można wygrać nawet IPhone’a 14 Pro czy PlayStation 5. Więcej informacji na temat eventu znajdziecie tutaj.

Jak widać, zainteresowanie tytułem jest naprawdę spore, a MiHoYo dba o podtrzymywanie tego stanu. Można zatem spodziewać się hitu na miarę samego Genshin Impact.

Grafika z gry Honkai: Star Rail prezentująca cztery postacie

Sonata - Avatar
Hej! Tu Patalke - miłośniczka gier. Nie zamykam się na żaden gatunek i chętnie poszerzam swoje growe horyzonty. Interesuję się popkulturą, a kiedy mam okazję, staram się powiększać swoją kolekcję płyt z muzyką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top