TrójKast #039 – JedynKast

TrójKast #039 okładka

Zapraszamy na TrójKast #039 – JedynKast wykonaniu Konrada, który za mikrofonem szalał niczym Marcin Daniec na przeglądzie piosenki kabaretowej. Na 39. odcinek przygotował tyle tematów, że zabrakło czasu antenowego dla reszty redaktorów, a Kacper nawet nie dał rady wtrącić ani słowa! O czym opowiadał miłośnik wiejskiego bimberku? O japońskim odgrzewańcu, znanym jako Project Zero: Mask of the Lunar Eclipse oraz słynnym i potężnym Blade of Darkness, które doczekało się konsolowego wydania.

Do tego szczerze zwierzył się ze swoich problemów rodzinnych i opowiedział o trudach dojrzewania swoich pociech w dodatku Razem Raźniej do The Sims 4. W przerwie pomiędzy tymi aktami monologu Kuba próbował zabawić publikę recenzją River Tails: Stronger Together. Oczywiście, w odcinku nie zabrakło omówienia najważniejszych newsów i indyczej polecajki.

Na końcu odcinka możecie natomiast usłyszeć niepowtarzalną Magdalenę Buczek-Nogę.

W TrójKast #039 – JedynKast:
– Newsy
Diablo IV Closed Beta
– Indycza polecanka
– Project Zero: Mask of the Lunar Eclipse
– River Tails: Stronger Together
– Blade of Darkness
– The Sims 4: Razem Raźniej

Kliknij i wybierz, gdzie chcesz słuchać!

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top