QUIZ: Celebryci w grach wideo

Dziś występujemy jako serwis półplotkarski. Skupimy się na celebrytach, którzy zaliczyli swój występ w naszym ulubionym medium. Wkreślimy z równania wszystkie adaptacje i gry na licencji, aby nie było zbyt łatwo. Zostaną występy główne i gościnne w przeróżnych seriach. Jeśli masz pamięć do twarzy, to Quiz Celebryci w grach nie powinien być problemem.

QUIZ: Celebryci w grach wideo

Zasady są proste. Otrzymacie dziesięć pytań, a do każdych przygotowane są cztery odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź będzie poprawna! Musicie więc znaleźć tę poprawną, zaznaczyć i dopiero potem przejść do kolejnego pytania. Jasne? Jasne. Życzę więc powodzenia i trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki! A następnie nie zapomnijcie wpaść i pochwalić się swoimi wynikami. I nie martwcie się, w tym tygodniu trafił się naprawdę trudny quiz!

Quiz o występach celebrytów w grach wideo

Twarze znane ze swoich występów na ekranach małych, dużych i tych interaktywnych

Sprawdź nasze poprzednie quizy:

Nadal Wam mało? Może przegapiliście jakiś poprzedni quiz?


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.
Scroll to top