Humble Choice na wrzesień 2023 – znamy rozpiskę!

Humble Choice na wrzesień 2023 - grafika główna

Humble Bundle ujawniło rozpiskę Humble Choice na wrzesień 2023. Jest tu chyba wszystko, poza wyścigami. Wybuchy, strzelanie, szpiegowanie, a przy tym sporo indyków i gier narracyjnych.

W skrócie, Humble Choice na wrzesień 2023 oferuje:

Tiny Tina’s Wonderlands: Chaotic Great Edition
– Deceive Inc.
– The Forgotten City
– Aces & Adventures
– Patch Quest
– Foretales
– Who Pressed Mute on Uncle Marcus?
– Autonauts vs Piratebots

Więcej o każdej z tych gier przeczytacie poniżej:

Tiny Tina’s Wonderlands: Chaotic Great Edition

https://youtu.be/3gJgj2ngCyA

Wyrusz na epicką przygodę pełną fantazji, cudów i potężnego uzbrojenia! Stwórz własną wieloklasową postać i strzelaj, zgarniaj łupy, tnij oraz rzucaj zaklęcia, aby powstrzymać Dragon Lorda.

Tiny Tina’s Wonderlands (PC) — recenzja spin-offu DLC do Borderlands 2

Deceive Inc.

Wykonuj misję pod przykrywką jako najlepszy szpieg na świecie w tej wieloosobowej grze szpiegowskiej. Przebierz się za dowolną osobę, wykorzystaj nowoczesne gadżety i zneutralizuj konkurencję. Gdy pracujesz dla DECEIVE INC., żadne zagranie nie jest poniżej pasa.

The Forgotten City

Cofnij się 2000 lat w czasie i przeżyj na nowo ostatnie dni mieszkańców przeklętego rzymskiego miasta, w którym grzech jednej osoby oznacza zagładę wszystkich. Rozwikłaj tajemnicę, która dręczy serce miasta, wykorzystując śmiercionośną pętlę czasową, wypytując mieszkańców, eksplorując oraz rozwiązując zagadki.

Aces & Adventures

Aces & Adventures to oparta na budowaniu własny talii gra RPG z walką na zasadach pokera. Twórz swoją talię, łącząc układy pokerowe z potężnymi zdolnościami każdej z kart. Przebądź 13 w pełni udźwiękowionych kampanii, by uratować Drze Życia lub spróbuj swych sił w proceduralne generowanych wyzwaniach. To strategiczny deckbuilder, jakiego jeszcze nie widziałeś.

Patch Quest

Patch Quest to wyjątkowa kombinacja gatunków roguelike, bullet-hell, metroidvania, zbierania potworów i strzelania. Załóż obóz w sercu otwartego świata Patchlantis. Przygotuj lasso do łapania potworów i walcz z innymi, by przebić się przez wiecznie zmieniający się patchworkowy labirynt.

Foretales

Zadecyduj o losie świata w tej pomysłowej fabularnej grze karcianej. Foretales to gra przygodowa jak żadna inna, w której twoje decyzje mają wpływ na styl rozgrywki i kierunek historii. Możesz ocalić świat… lub doprowadzić do jego zguby.

Who Pressed Mute on Uncle Marcus?

Fascynująca, filmowa zagadka kryminalna ze zwrotem akcji. Ktoś próbował zamordować wujka Marcusa. Biorąc udział w corocznym quizie rodzinnym ujawnij prawdę i spróbuj go uratować, zanim będzie za późno.

Autonauts vs Piratebots

Zbuduj i broń bazę nie do zdobycia. Stwórz i zaprogramuj armię botów do walki z inwazją piratobotów. Buduj, programuj i walcz w pięciu różnych strefach…

Co warto wiedzieć o Humble Choice na wrzesień 2023?

Humble Choice to usługa abonamentowa, w której subskrybenci co miesiąc otrzymują paczkę gier na własność. Subskrypcja kosztuje 9.99EUR (~48zł), a obecna oferta dostępna będzie do 3 sierpnia. Poza powyższymi grami otrzymacie również dostęp do stałej kolekcji gier w postaci The Vault, a także szeregu rabatów w Humble Store.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top