Imagination – puzzle inspirowane sztuką

Zdjecie trzech zestawów puzzli z serii Imagination.

30 września 2022 do sprzedaży trafi kolekcja puzzli Good Loot. Jest ona inspirowana sztuką polskich i zagranicznych twórców. Seria Imagination ułatwi każdemu obcowanie ze sztuką. Kawałek po kawałku.

Pierwsze pięć zestawów, które trafią we wrześniu do sprzedaży, to:

  • “Koncert na kominie” Rocha Urbaniaka
  • “Radzymin” Edwarda Dwurnika
  • “Muscinae” Ernsta Haeckela
  • “Żołędziowa wróżka” Laury Diehl
  • “Warszawskie mosty” Tytusa Brzozowskiego

Każde z tych dzieł jest inne, ale łączy je jedno: udało się je przedstawić w formie zestawu tysiąca elementów puzzli.

Po ułożeniu zestawy będą miały rozmiar 68x48cm. Puzzle cechuje nasycona kolorystyka, wysokiej jakości wykonanie, a takze nasycona i efektowna kolorystyka. Więcej informacji o kolekcji Imagination, a także o poszczególnych artystach i ich dziełach znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

To bardzo interesująca pozycja zarówno dla miłośników układania puzzli (takich jak ja), a także dla amatorów sztuki. Ten projekt wydaje się być ciekawym i intrygującym sposobem połączenia dwóch bliskich sobie pasji. Cena 59.00zł (w przedsprzedaży w x-kom.pl) wydaje mi się uczciwą kwotą jak za puzzle, których nie będzie wstyd powiesić w ramce na ścianie.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top