Jeszcze Jeden Quest – podcast. Od graczy, dla graczy

Jeszcze Jeden Quest

Dzięki uprzejmości redakcji Pograne.eu dostaliśmy możliwość przedstawienia się na ich platformie. Jesteśmy dwójką znajomych, którzy amatorsko prowadzą podcast Jeszcze Jeden Quest. Na początku każdego tygodnia pojawia się odcinek podsumowujący poprzedni tydzień. Oczywiście omawiamy wszystko w tematyce gier, gamedevu oraz technologii.

Nie jest to jednak wszystko, ponieważ często też pojawiają się odcinki specjalne z recenzjami oraz podsumowaniami wydarzeń takich jak The Game Awards czy E3. Robimy to, ponieważ jesteśmy zapaleńcami w tym temacie. Nasza lista omawianych tytułów nie jest mała, nie zamykamy się na największych.

Każdy z prowadzących ma też “swojego konika”. Rauqk jest wielbicielem RPG-ów, poszukuje artystycznego zacięcia w aspektach wizualnych gry i uwielbia wszelakie indyki, a także tytuły z obszerną eksploracją. Cloud zaś jest osobą, która potrafi wsiąknąć w każdą niemal produkcję niezależnie od gatunku. Rozpoczynając od gier logicznych i psychologicznych, idąc dalej przez największe pozycje AAA, kończąc na grach japońskich.

Jak sam mówi, najważniejszy jest klimat i gameplay. Jeżeli opis Was zachęcił, to zapraszamy do odsłuchania naszych odcinków. Znajdziecie nas na niemal każdej platformie podcastowej oraz na YouTube. Z chęcią przyjmiemy opinię na nasz temat – zapraszamy do pisania maili. Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie poniżej oraz proponowany odcinek:

Link do wszystkich platform i social mediów – https://linktr.ee/JeszczeJedenQuest

Odcinek podsumowujący 2021 rok:

Autorami wpisu są prowadzący podcastu Jeszcze Jeden Quest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top