Koniec Luziku – kolejny sezon Fortnite już niedługo

Fortntie Koniec Luziku Title

Ostatnio wydawcy sypią eventami jak z rękawa. Nintendo Direct, State of Play, Ubisoft Forward i konferencja XBOXa, to tylko część z tego, co mogliśmy obejrzeć w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Przez to całe zamieszanie zupełnie zapomniałem o tym, że w najbliższy weekend nadejdzie koniec Luziku. Wydarzenia na wyspie nabierają tempa, chociaż myślę, że tym razem nie będzie hucznego wydarzenia. Chociaż kto wie? Może Epic przygotował coś specjalnego?

Fortnite Luzik Wilk

Checklista

Do kolejnego sezonu zostało coś pomiędzy 48 a 24 godziny, więc najwyższy czas zakończyć wszelkiego rodzaju zadania dodatkowe. Przepraszam, że informację zamieszczam tak późno, ale takie jest życie. Nie zawsze mam czas na to, co bym chciał robić. Czasem trzeba się skupić na innych sprawach. Z tego powodu przestaję już marudzić na swój brak czasu i szybko wymienię, co zniknie wraz z końcem Luziku.

• Karnet bojowy

Myślę, że to już jest raczej oczywiste. Wszystkie przedmioty z karnetu bojowego zostaną zastąpione nowymi. Dlatego najwyższy czas dobić do 100 poziomu przepustki.

Fortntie Koniec Luziku BP 100

• Style Klika

Jedną z nagród za wykonywanie misji tygodniowych były części ubioru Klika. Jeżeli czegoś Wam brakuje, to musicie się spieszyć. Niektóre z przedmiotów odblokowuje się poprzez rozsiane po całej wyspie Żetony, które również znikną po zakończeniu sezonu Luziku.

Fortntie Koniec Luziku Klik

• Pakiet Indiany Jonesa

Znany na całym świecie poszukiwacz przygód zawitał do Fornite, aby pochillować się z nami. Jego wyzwania także rozpłyną się po niedzielnej aktualizacji.

Fortntie Koniec Luziku Indy

• Pakiet Zadań Awansu Fantazmata

Jeżeli tak jak ja chcieliście wbić wysoki poziom karnetu bojowego, ale czas wam nie sprzyjał, to zapewne nabyliście pakiet zadań Awansu Fantazmata. Tokeny, za które otrzymuje się poziomy, jednocześnie odhaczając kolejne przedmioty kosmetyczne tej postaci, też odejdą w niepamięć. Szkoda by było stracić te wydane V-Dolce, więc nie ma na co czekać. Do roboty.

Fortntie Koniec Luziku Fantazmat

Co przyniesie koniec Luziku?

Bardzo jestem ciekaw, co takiego zobaczymy po nadchodzącym patchu. Jak zwykle unikałem wszelkich wycieków, spojlerów, podszeptów i tym podobnych. Lubię ten moment, kiedy łatka się pobrała i wszystko wydaje się nowe, a zaskoczenie czeka na każdym rogu. Na koniec dodam tylko, że i tym razem udało mi się jakoś dobić do maksymalnego poziomu przepustki. Nie ukrywam, że wymagało to trochę samozaparcia, ale podołałem. Do zobaczenia na wyspie.

Fortntie Koniec Luziku BP 200

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top