Wieści z frontu Call of Duty ciąg dalszy

Call of Duty Modern Warfare Gunsmith 2.0

Wczoraj informowaliśny Was o nadchodzących beta testach najnowszej odsłony kultowej gry Call of Duty, o czym możecie przeczytać tutaj. Dziś natomiast przychodzimy z garścią informacji dotyczących Gunsmith 2.0, czyli kolejnej wersji znanego systemu rusznikarza. W nim dobieramy dodatki do naszych giwer niosących śmierć oponentom. Więcej informacji na ten temat w filmie poniżej oraz na oficjalnym blogu gry.

Firma Activision mając świadomość, że w społeczności graczy nie brakuje negatywnych zachowań, podjęła stosowne kroki do walki z tym precederem. Rozwinięto zespoły ds. egzekwowania prawa i przeciwdziałania toksyczności. Ich celem będzie walka z konkretnymi graczami Call of Duty.

Jest to o tyle istotny “element gry”, że często przez niego wiele osób po prostu odpuszcza dalszą rozgrywkę. Przez co w dalszej perspektywie, tytuł na tym może znacznie ucierpieć. Bo o ile tak zwani starzy wyjadacze szybko się od gry nie odwrócą, tak nowi mogą wcale się tym tytułem nie zainteresować. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Słowem podsumowania o nowościach w Call of Duty Modern Warfare II

Cieszy fakt, że seria idzie naprzód i ciągle się rozwija. Twórcy zdają sobie sprawę z tego, że gracze potrafią być toksyczni. Ponieważ dzięki temu może z takowymi zachowaniami walczyć, co też czyni dotychczas. Wiadomo, nie jest to łatwa walka, ale miejmy nadzieję, że Activision mocno zredukuje liczbę takich użytkowników do absolutnego minimum. Natomiast jeśli chodzi o Gunsmith 2.0, to interesuje mnie mnie, jak to wyjdzie w praniu, a o tym dowiemy się już niedługo. Ponieważ gra zadebiutuje już 10 listopada a Ci, którzy złoża preorder otrzymają dostęp do gry 28 października.

Avatar photo
Pasjonat gier komputerowych od najmłodszych lat, pamiętający czasy ZX-Spectrum i C64. Wieloletni fan gier spod stajni Blizzarda. Najbardziej lubi oglądać rozgrywki esportowe Starcrafta.
Scroll to top