Lato z XEL! Premiera już za rogiem.

XEL art

Tiny Roar ponownie prezentuje XEL, czyli grę RPG o podróży w czasie. Projekt jest małym listem miłosnym do pierwszych odsłon serii The Legend of Zelda. Jednak podobieństwa to nie jedyne co ma do zaoferowania. XEL opowiada historię Reid. Miała ona nieprzyjemność rozbić się na nieznanej planecie. Bohaterka korzystając ze swojej mocy manipulowania czasem i skoków w przestrzeni będzie musiała poradzić sobie z egzotycznym środowiskiem. Reid szybko poczuje, że nieznane nie musi oznaczać obce. Eksplorując nie tylko nowy świat, ale i swoje wspomnienia dowie się skąd bierze się więź między nią, planetą.

XEL pojawi się na Steam i GOGu już 12 lipca, a zaraz później na Nintendo Switch 14 lipca. Zainteresowani mrocznym sekretem gry, mogą postawić już w niej swoje pierwsze kroki. 30 minutowe demo XEL czeka już na Steam. Posiadacze Xbox Series X|S, Xbox One oraz PlayStation 4/5 poznają przygodę Reid w późniejszej części tego roku.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top