Nindo 2022 i nie tylko – wydarzenia w Fortnite mnożą się

Fortnite wydarzenia NXF

Ostatnio wybrałem się na długi weekend i postanowiłem odpocząć kilka dni od Fortnite. Pomyślałem sobie, że nadrobię stracone punkty doświadczenia podczas eventów, które Epic raz na jakiś czas organizuje. Nie musiałem zbyt długo czekać, ponieważ po najnowszej aktualizacji, w grze pojawiły się jednocześnie dwa wydarzenia – Nindo 2022 i Gry Wysposkoczka. Ucieszyłem się niezmiernie i zalogowałem do gry. Spore było moje zdziwienie, gdy okazało się, że to nie jest jedyna nowa zawartość, która została dodana w ostatnim patchu.

Fortnite wydarzenia Postac

Luźna linia fabularna

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy, to start nowej linii zadań związanej z kontynuacją historii przedstawionej podczas Zderzenia. Jeden z członków Siódemki prosi nas o zorganizowanie imprezy, która ma uhonorować nasze zwycięstwo nad siłami Urojonego Reżimu. W tym czasie sam sprawdza, czy Punkt Zerowy, aby na pewno jest już bezpieczny. Bardzo jestem ciekaw, jak rozwinie się ta sytuacja.

Wygląda też na to, że Drzewo Rzeczywistości zaczyna się rozrastać. Całkiem spora sadzonka wyrosła na środku Trocinowego Tartaku. Być może powrócą też postacie z Gwiezdnych Wojen. Już teraz gdzieniegdzie widać rozstawione namioty, w których można znaleźć miotacze blasterów.

Fortnite wydarzenia LogJam

Nindo 2022 – Naruto x Fortnite

Pierwszym z eventów, który pojawił się wraz ze wspomnianą łatką, jest Nindo 2022. Od 21 czerwca do 8 lipca 2022 po zarejestrowaniu się na dedykowanej stronie, możemy wykonywać specjalne wyzwania. Za każde z nich otrzymujemy odznaki, które pomogą nam w odblokowaniu przedmiotów kosmetycznych związanych z Naruto oraz dodatkowych punktów doświadczenia. Jedna odznaka na ścieżce odpowiedniego bohatera pozwoli nam zdobyć następujące emotki:

  • Zszokowany Itachi
  • Skupiony Gaara
  • Byakugan Hinata
  • Uśmiech Orochimaru

Pięć odznak na jednej ścieżce da nam 20 000 PD, co łącznie przekłada się na 80 000 PD. To jednak jeszcze nie wszystko. Za dziesięć odznak na dowolnej ścieżce uzyskamy malowanie Akatsuki, a ukończenie wszystkich czterech ścieżek zapewni Wam nagrodę ostateczną w postaci lotni Manda.

Fortnite Nindo 2022

Zadania Wysposkoczka

Kolejne wydarzenie, jakie Epic nam zaserwował, jest mocno związane z trybami stworzonymi przez społeczność. Do 6 lipca można wziąć udział w kilku grach przygotowanych przez niezależnych twórców. Za wykonywanie letnich zadań Wysposkoczka w każdej z nich kolejne kosmetyczne przedmioty zasilą naszą Szafkę. Nagrody, które pojawią się w naszej kolekcji, zależeć będą od ilości ukończonych wyzwań:

  • jedno wyzwanie to graffiti Kruk i emotka GG!
  • trzy wyzwania to graffiti Deskrukcja oraz malowanie Tropikalna Podczerwień
  • sześć wyzwań to plecak Skrzydła Ary Ponuropiórej i kilof Tropikalny Dziób

Nie wiem, jakie są Wasze plany, ale ja mam zamiar zgarnąć wszystkie powyższe nagrody. W końcu wszystkie te misje dają również punkty doświadczenia, a tych nigdy za wiele.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top