Marzec 2022 w Games with Gold – poznaliśmy rozpiskę

Przygotowana przez Microsoft rozpiska Games with Gold na marzec 2022 roku skierowana jest raczej do fanów starszych produkcji oraz gier indie. Brak tu bowiem największych hitów AAA z ostatnich lat, lecz nie oznacza to wcale, że kilku tytułom z tej listy nie warto się przyjrzeć. Wręcz przeciwnie!

The Flame in the Flood (XSX/XBO)


The Flame in the Flood to przepiękny, proceduralnie roguelike, w którym przy pomocy prowizorycznej tratwy przemierzamy zalaną powodzią Amerykę. Celem jest zapewnienie przetrwania zarówno głównej bohaterce imieniem Scout, jak i jej wiernemu psiakowi. The Flame in the Flood zadebiutowało w 2017 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 75% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 1 do 31 marca.

Street Power Soccer (XSX/XBO)


Street Power Soccer to w zamyśle twórców luźniejsze spojrzenie na tematykę ulicznej piłki nożnej. Choć głównym celem jest wbicie piłki do bramki przeciwnej drużyny, sporą rolę odgrywają również piłkarskie triki. Street Power Soccer zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z chłodnym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 47% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 16 marca do 15 kwietnia.

Sacred 2: Fallen Angel (XSX/XBO/X360)


Sacred 2: Fallen Angel to druga odsłona uznanej serii RPG, w którym jako potężny wojownik wyruszymy z misją zakończenia wyniszczającej świat Ancarii wojny. Całość ukończyć można w kooperacji z pięcioma innymi graczami. Sacred 2: Fallen Angel zadebiutował w 2008 roku i spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 71% na Metacritic. Grę będzie można przypisać do konta od 1 do 15 marca.

SpongeBob’s Truth or Square (XSX/XBO/X360)


SpongeBob’s Truth or Square to trójwymiarowa platformówka, oparta na odcinku serialu o tym samym tytule. Tym, co wyróżnia grę spośród tłumu, to umiejętność przemieniania się protagonisty w różnego rodzaju przedmioty użytkowe, które pomogą mu w odnalezieniu zaginionego przepisu na Kraboburgery. SpongeBob’s Truth or Square zadebiutował w 2009 roku i spotkał się z obojętnością ze strony krytyków, zdobywając zaledwie jedną, w dodatku negatywną recenzję na Metacritic. Grę będzie można przypisać do konta od 16 do 31 marca.

Zapowiedź marcowego Games with Gold

Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top