Marzec 2022 w Games with Gold – poznaliśmy rozpiskę

games with gold xbox logo

Przygotowana przez Microsoft rozpiska Games with Gold na marzec 2022 roku skierowana jest raczej do fanów starszych produkcji oraz gier indie. Brak tu bowiem największych hitów AAA z ostatnich lat, lecz nie oznacza to wcale, że kilku tytułom z tej listy nie warto się przyjrzeć. Wręcz przeciwnie!

The Flame in the Flood (XSX/XBO)


The Flame in the Flood to przepiękny, proceduralnie roguelike, w którym przy pomocy prowizorycznej tratwy przemierzamy zalaną powodzią Amerykę. Celem jest zapewnienie przetrwania zarówno głównej bohaterce imieniem Scout, jak i jej wiernemu psiakowi. The Flame in the Flood zadebiutowało w 2017 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 75% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 1 do 31 marca.

Street Power Soccer (XSX/XBO)


Street Power Soccer to w zamyśle twórców luźniejsze spojrzenie na tematykę ulicznej piłki nożnej. Choć głównym celem jest wbicie piłki do bramki przeciwnej drużyny, sporą rolę odgrywają również piłkarskie triki. Street Power Soccer zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z chłodnym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 47% na OpenCritic. Grę będzie można przypisać do konta od 16 marca do 15 kwietnia.

Sacred 2: Fallen Angel (XSX/XBO/X360)


Sacred 2: Fallen Angel to druga odsłona uznanej serii RPG, w którym jako potężny wojownik wyruszymy z misją zakończenia wyniszczającej świat Ancarii wojny. Całość ukończyć można w kooperacji z pięcioma innymi graczami. Sacred 2: Fallen Angel zadebiutował w 2008 roku i spotkał się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 71% na Metacritic. Grę będzie można przypisać do konta od 1 do 15 marca.

SpongeBob’s Truth or Square (XSX/XBO/X360)


SpongeBob’s Truth or Square to trójwymiarowa platformówka, oparta na odcinku serialu o tym samym tytule. Tym, co wyróżnia grę spośród tłumu, to umiejętność przemieniania się protagonisty w różnego rodzaju przedmioty użytkowe, które pomogą mu w odnalezieniu zaginionego przepisu na Kraboburgery. SpongeBob’s Truth or Square zadebiutował w 2009 roku i spotkał się z obojętnością ze strony krytyków, zdobywając zaledwie jedną, w dodatku negatywną recenzję na Metacritic. Grę będzie można przypisać do konta od 16 do 31 marca.

Zapowiedź marcowego Games with Gold

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top