Modern Warfare 2 – dwa nowe zwiastuny!

Warzone 2 Modern Warfare II

Po czym poznać, że premiera nowego Call of Duty: Modern Warfare 2 już za rogiem? Wzmaga się agresywna kampania reklamowa! Activision Blizzard opublikowała nie jeden, ale dwa nowe zwiastuny, które mają podbić hype przed wyjściem nowego tytułu.

Pierwszy, Squad Up, to trailer, w którym Nicki Minaj, Pete Davidson, Lil Baby, Kane Brown, Bukayo Saka, Lando Norris i inni odśpiewują bojową pieśn, mającą zagrzać nas do walki. Czy im się uda?

Wsłuchajcie się w Modern Warfare 2

Na szczęście to nie wszysko. Dla tych, którzy pomimo powyższego nagrania nadal są zdecydowani grać w MW2 wypuszczono jeszcze jeden zwiastun. Uspokajam, że tym razem prezentuje on wycinki gry nagrane na PC.

Jeżeli jesteście ciekawi, co nasz redakcyjny kolega ma do powiedzenia o najnowszej odsłonie CoD na podstawie beta testów, możecie przeczytać jego sprawozdanie tutaj. Grę możecie kupić między innymi pod tym adresem.

I jak, czekacie na najnowsze Call of Duty? Co myślicie o takich akcjach reklamowych z angażowaniem do nich celebrytów?

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top