Nadciąga Overwatch League, a wraz z nim dropy z zawartościa kosmetyczną do gry

OWL

Już za kilka dni startują pierwsze rozgrywki ligi Overwatch, znanej jako OWL. Jest to już swego rodzaju tradycja, że podczas tych zawodów społeczność ma szanse zdobyć specjalne skórki dla postaci. Blizzard chce rozdać ich tak dużo, że myślę, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Cały event związany z OWL rozpoczyna się już 30 października i potrwa do 4 listopada. Aby zdobyć wspomnianą zawartość kosmetyczną należy mieć połączone konto Battle.net z OWL.

Za każdą obejrzaną godzinę, otrzymujemy 5 żetonów OWL. Te z kolei będzie można wymienić na skórki, gdy pojawią się w sklepie. Ale to nie wszystko, za oglądanie meczów, będzie również do zdobycia 70 skinów w dwóch wariantach: Białym i Szarym. Pełna tabela dotycząca przedmiotów kosmetycznych znajduje się poniżej.

OWL Overwatch League

Jak sami widzicie, jest troszeczkę przedmiotów do zgarnięcia. Na koniec, można jeszcze zdobyć legendarną skórkę dla Żniwiarza (Przeklęty Kapitan) będącą niejako rekompensatą za problemy techniczne w okresie premiery early accessu gry. Otrzymają ją wszyscy, którzy zalogowali się do gry przed 25 października. Warto tutaj również wspomnieć o „Podwójnym XP” do season passa, który to będzie obowiązywać w następujących weekendach:

  • 28 października 11AM PT ~ 31 października 11AM PT
  • 24 listopada 11AM PT ~ 28 listopada 11AM

Informacje jak połączyć konto YT / Twitch z Battlenet znajdziecie tutaj.

Overwath 2 Cursed Captain skin

 

Avatar photo
Pasjonat gier komputerowych od najmłodszych lat, pamiętający czasy ZX-Spectrum i C64. Wieloletni fan gier spod stajni Blizzarda. Najbardziej lubi oglądać rozgrywki esportowe Starcrafta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top