Listopad 2022 w PlayStation Plus Essential – poznaliśmy rozpiskę

PlayStation Plus Essential listopad

Może ujawniona ostatnio przez Sony rozpiska PlayStation Plus Essential nie robi tak potężnego wrażenia, jak zazwyczaj, ale wciąż znalazły się na niej naprawdę solidne pozycje. Wszystkie gry zostaną udostępnione 1 listopada.

Nioh 2 (PS5/PS4)

Co stanie się, kiedy Dark Souls splecie się w miłosnym uścisku z chińskimi bajkami? Cóż, Nioh 2 po raz kolejny udowadnia, że efektem będzie nie – jak mogłoby się wydawać – abominacja, a jeden z najlepszych soulslike’ów, dostępnych obecnie na rynku. Gra Team Ninja charakteryzuje się zdecydowanie szybszym tempem od tytułów From Software, więc momentami robi się naprawdę wymagająco. Wszystkie trudy wynagradza nam jednak możliwość obcowania z piękny i przerażająco fascynującym światem, czerpiącym garściami z japońskiej kultury i demonologii. Ważne: do konta przypisać będzie można zarówno Nioh 2, jak i Nioh 2: Remastered.

Nioh 2 zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 85% na OpenCritic.

LEGO Harry Potter Collection (PS5/PS4)

Ta czarująca kolekcja łączy w sobie odświeżone wersje LEGO Harry Potter: Lata 1-4 oraz LEGO Harry Potter: Lata 5-7, oferując tym samym możliwość przeżycia wszystkich znanych z książek (bądź filmów) wydarzeń. Warto zaznaczyć, że tytuły te pochodzą jeszcze z czasów, kiedy gry z serii LEGO pozbawione były dubbingu, toteż grając w LEGO Harry Potter Collection, czekać Was będzie masa przeuroczych, wizualnych gagów. Tytuł idealny do wspólnego grania ze swoimi latoroślami.

LEGO Harry Potter Collection zadebiutowało w 2016 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 73% na OpenCritic.

Heavenly Bodies (PS5/PS4)

Wbrew pozorom Heavenly Bodies nie jest grą, przybliżającą sylwetki naszych redaktorów. Nie skreślajcie jej jeszcze, bo tytuł ten wciąż może zaoferować Wam nieco kosmicznie dobrej zabawy. Zwłaszcza jeżeli lubicie oparte na fizyce łamigłówki, bo Heavenly Bodies nimi właśnie stoi. Wdziejcie zatem swój skafander i ruszajcie do pracy – stacja kosmiczna sama się nie naprawi.

Heavenly Bodies zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 73% na OpenCritic.

Recenzja gry Heavenly Bodies (PS5). Zabawa w stanie nieważkości

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top