Premiera Mount & Blade II: Bannerlord – pełna wersja już dostępna

Premiera Mount & Blade II Banner

Z serią Mount & Blade mam wspólnego tyle, co z przysłowiowymi Mercedesami. Nie zmienia to jednak faktu, że cykl gier stworzony przez TaleWorlds Entertainment posiada sporą grupę fanów. Z pewnością wielu z nich ucieszy informacja o premierze najnowszej części. Tytuł od 2020 roku można było nabyć na PC w wersji Early Access. Rzadko kiedy widzi się tak dobrze ocenianą grę z opcją wczesnego dostępu. Tymczasem Steam jest pełen pozytywnych komentarzy. Z ponad 150 tysięcy prawie 90 procent zawiera przychylne recenzje. Premiera Mount & Blade II: Bannerlord przypada na 25 października, więc zainteresowani mogą już dziś sięgać do swoich portfeli.

Premiera Mount & Blade II: Bannerlord nie tylko na PC

Gdy czytacie te słowa Mount & Blade II jest już najprawdopodobniej dostępny na większości czołowych platform, włączając w to konsole. Dobrze widzicie. Tym razem nie tylko Pecetowcy mogą zanurzyć się w średniowieczny świat bitew i intryg. Posiadacze Playstation 4, Playstation 5, Xbox One lub Xbox Series X/S również mogą wziąć udział w ogromnych potyczkach. Niestety na ten moment nie ma opcji cross-play, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.

Premiera Mount & Blade II Screen 01

Promocja na początek

Jeżeli nie mogliście doczekać się pełnego wydania produkcji TaleWorlds Entertainment, ale macie trochę ograniczone fundusze, to być może zainteresuje Was promocja. Steam oraz GOG przez krótki czas oferują 20-procentową zniżkę na Bannerlorda. Sklep Microsoftu także nęci niższą ceną, ale wyjściowa kwota jest wyższa. Niestety Sony nie przewidziało żadnej obniżki.

Premiera Mount & Blade II Screen 02

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top