Netflix i Tribeca: podwójne uderzenie zwiastunów – dzień drugi Summer Game Fest

Netflix i Tribeca SGF 2022

Dla niektórych główny event Summer Game Fest już się zakończył. Ja natomiast uważam, że nadejdzie dopiero 12 czerwca. Duet Microsoft/Bethesda będzie mógł w końcu udowodnić, że to połączenie miało sens. Nie mogę się wprost doczekać, co takiego zostanie pokazane podczas niedzielnej prezentacji. Na szczęście oczekiwanie umilą mi inne wydarzenia zorganizowane przez wydawców dużych i małych. Dzisiaj (10.06) odbyły się dwie kolejne konferencje. Netflix i Tribeca zaprezentowali kilkanaście produkcji, a my jak zwykle dostarczamy wam listę zwiastunów. Tym razem nie udało się zebrać wszystkiego, ale i tak życzymy miłego oglądania.

Netflix Geeked Week: Gaming

Po evecie Netflixa nie spodziewałem się wiele, i tyle właśnie dostałem. Mnóstwo gier mobilnych, które najprawdopodobniej nikogo nie zainteresują. Część z nich jest nawet oparta na serialach, o których w życiu nie słyszałem. Nie zmienia to faktu, że Netflix naprawdę próbuje swoich sił w branży growej. Pokazały to choćby przedstawione mobilne porty takich gier jak Spiritfarer, Terra Nil czy Raji: An Ancient Epic. Było jednak kilka wartych uwagi trailerów, które zebrałem poniżej. Na pewno nie zdziwi was to, że większość to zajawki serialów animowanych. W końcu Netflix jest znany z przenoszenia gier do filmów, a nie odwrotnie, prawda?

Dragon Age: Absolution | Official Teaser

Tekken: Bloodline | Official Teaser

Castlevania: Nocturne | Announcement

THE CUPHEAD SHOW! New Episodes | Official Teaser

Sonic Prime: Season 1 – Official Clip (2022)

The Queen’s Gambit Chess | Official Game Trailer

Lucky Luna | Official Game Trailer

Poinpy | Official Game Trailer

GEEKED WEEK 2022 | Official Games Preview Trailer

Tribeca Games Spotlight

Trochę szkoda, że wszystkie tytułu przestawione podczas Tribeca Games Spotlight widzieliśmy, już wcześniej. Nadal uważam, że lineup był solidny. Podobało mi się również, że twórcy każdej gry dostali kilka minut na przedstawienie swojej produkcji. Poniżej zebrałem tylko ich krótkie zwiastuny, ale jeżeli któryś z nich Was zainteresował polecam obejrzeć cały segment z nią związany.

THIRSTY SUITORS | Reveal Trailer

The Cub – Announcement Trailer

As Dusk Falls – Gameplay Trailer

Venba Wholesome Games Trailer

A Plague Tale: Requiem – TGA 2021: Gameplay Reveal Trailer

Cuphead: The Delicious Last Course Boss Gameplay

OOxenfree II: Lost Signals – Announce Trailer

IMMORTALITY – Reveal Trailer for the New Sam Barlow Game

American Arcadia – Official Gameplay Trailer

Netflix i Tribeca 2022 – podsumowanie i niespodziewany pokaz

O ile pierwszy opisywane wydarzenie specjalnie mnie nie porwało, o tyle drugie było już całkiem niezłe tylko szkoda, że większość tytułów została ogłoszona już jakiś czas temu. Pomimo ogromnej ilości gier, które zobaczyliśmy do tej pory, nic nie przebija The Plucky Squire, które zostanie wydane w 2023 przez Devolver Digital. Nie wiem również, jak mogłem przegapić informacje o IGN Summer of Gaming Expo, podczas którego można było zobaczyć prawie 40 trailerów nowych produkcji. Niestety nie miałem, kiedy zebrać ich listy dlatego zachęcam do obejrzenia całej konferencji (zacznijcie od 59 minuty). Link zamieszczam poniżej, a jeżeli czas pozwoli, spróbuję wspomnianą listę przygotować w późniejszym terminie.

Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top