Maneater za darmo w Epic Games Store

Maneater za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Maneater za darmo w Epic Games Store. Nie ma co, jest to smakowity kąsek, bo któż nie chciałby wcielić się w krwiożerczego rekina i dokonać konsumpcji kilku nieszczęśników, niezależnie od rozmiaru ich łodzi?

Maneater


Wprawdzie rekin to żaden szczupak, ale w wodzie okazuje się jedynie odrobinkę mniej niebezpieczny od króla wód. Świetnie pokazuje to właśnie Maneater, sprytnie odwracający klasyczną opowieść o polującym na plażowiczów rekinie, nie czyniąc z niego głównego złego, lecz obsadzając go w roli protagonisty. Nie należy się tu jednak spodziewać większej głębi – gra Tripwire Interactive to raczej prosty i niekiedy zbyt powtarzalny akcyjniak z elementami RPG. Nie zmienia to jednak faktu, że sianie chaosu i żerowanie na ludności okolicznych miast potrafi sprawić sporo frajdy.

Maneater zadebiutował w 2020 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 71% na OpenCritic.

Maneater za darmo odebrać można będzie do 16 czerwca do 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top