NFS: Unbound na PlayStation 5 ma wykorzystywać potencjał konsoli

Need for Speed Unbound na PlayStation 5

Mniej niż miesiąc dzieli nas od premiery najnowszej odsłony chyba najpopularniejszej serii gier wyścigowych na świecie, Need for Speed. W związku z tym machina reklamowa rozpędza się coraz mocniej. Posiadaczy sprzętu Sony ucieszy, że NFS: Unbound na PlayStation 5 ma w pełni wykorzystywać możliwości zarówno konsoli, jak i kontrolerów Dual Sense.

Czy NFS: Unbound rzeczywiście wykorzysta moc PS5?

Alex Spencer, scenarzysta gry, we wpisie na blogu PlayStation poinformował, że moc najnowszej konsoli Sony pozwoliła na zagęszczenie ruchu drogowego i pieszych. Need for Speed: Unbound na PlayStation 5 będzie działała w rozdzielczości 4K w 60 klatkach na sekundę.

Według zapewnień ze wpisu funkcjonalności Dual Sense mają pozwolić graczom poczuć opony i dudnienie kierownicy podczas jazdy.

Poczujcie opony na drodze gdy DualSense wysyła bezpośredni feedback prosto w końcówki waszych palców. Nie bójcie się też ubrudzić. Zabierzcie swoje błyszczące auta poza trasę, zderzcie się z konkurencją, albo zakręćcie się w spektakularnym stylu i poczujcie każdą chwilę.

Jak dobrze spełniono te obietnice dowiemy się już 2 grudnia.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top