Ed Sheeran w Pokemon GO w niepowtarzalnym wydarzeniu!

Ed Sheeran w Pokemon GO

Niantic wspólnie z The Pokemon Company ogłosiło, że Ed Sheeran wykona specjalny występ dla użytkowników aplikacji. Wokalista uwielbia serię Pokemon i zdecydował się wspólnie z marką uczcić premierę swojego piątego albumu zatytułowanego “= Equals”. Gracze Pokemon GO usłyszą z tej okazji kilka najnowszych utworów Eda Sheerana. Poza nimi z głośników dobiegać będą również klasyczne dobrze znane już hity. Na ten moment zapowiedziano między innymi „Perfect”, „Bad Habits”, „Overpass Graffiti” oraz „Shivers

Wydarzenie z pewnością nie będzie opierać się jedynie na sferze audio, bo przygotowany został również klip wideo. Wyświetlany materiał ma być osobistą podróżą we wrażliwość artysty. Cały Pokemonowy koncert dostępny będzie od godziny 20:00 22 listopada. Dla każdego użytkownika dostępny on będzie osiem dni aż do późnych godzin wieczornych 30 listopada. Niantic nie pozwoli Wam przegapić wydarzenia. Dlatego gracze zostaną poinformowani jak dołączyć do wideo-koncertu poprzez sekcję newsową w produkcji.

Ed Sheeran w grze Pokemon Go

A co z Pokemonami?

Kieszonkowe stworki również będą istotną częścią trwającego koncertu. Squirtle, czyli ulubiony Pokemon Eda Sheerana będzie pojawiać się w grze z atrybutem kojarzonym z piosenkarzem. Mowa tu oczywiście o charakterystycznych okularach przeciwsłonecznych artysty. W trakcie całego wydarzenia gracze będą mogli wykorzystać specjalny kod dający szereg prezentów. Są nimi ekskluzywne przedmioty dla postaci w grze związane bezpośrednio z nowym albumem Eda Sheerana.

Ten kod “4SQS6N359Y7NPCUW” może być wykorzystany na stronie internetowej lub wpisany w aplikacji w czasie trwania wydarzenia. Przypominam, że to będzie trwało osiem dni między 22-30 listopada.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top