Nintendo Direct — 9.23.2021

Nintendo Direct tym razem obfitowało w świetnie zapowiedzi. W ciągu 40 minut japoński gigant zaskoczył swoich fanów wielokrotnie. Zapraszamy na szybki przegląd zbliżających się premier i aktualizacji gier dla systemu Nintendo Switch.

Monster Hunter Rise Sunbreak 2022

Mario Party Superstars już 29 października

Voice of Cards The Isle Dragon Roars z demem już dziś

Disco Elysium – The Final Cut na Nintendo Switch

Hyrule Warriors: Age of Calamity – Expansion Pass

Chockobo GP

Kirby and the Forgotten Land

Nowa darmowa zawartość do Mario Golf Super Rush

Wgląd w rozwój Triangle Strategy

Metroid Dread

Nintendo 64 i Sega Genesis w Nintendo Online

Castlevania Advance Collection

Actraiser Renaissance

Deltarune na Nintendo Switch

Splatoon 3

Bayonetta 3 już za rok!

Poza zapowiedziami gier ogłoszono dwie zbliżające się prezentacje. Pierwsza z nich dotyczy ostatniej postaci do gry Super Smash Bros. Dnia 5 października gracze poznają nowego bohatera wraz z jego zestawem ruchów. Fani Animal Crossing New Horizons również doczekają się w październiku czegoś dla siebie. To właśnie wtedy ma odbyć się Direct poświęcony tylko i wyłącznie tej grze, a konkretnie zbliżającej się nowej zawartości.

Między tym wszystkim grami wspomniano też o filmie animowanym Super Mario. Nie pokazano na ten moment zwiastuna, ale została zapowiedziana gwiazdorska obsada. W postaci wcielą się m.in. aktorzy tacy jak Chris Pratt, Anya Taylor-Joy i Jack Black.

Targi E3 2021 - Podsumowanie Dariusz
Interesuję się szeroko rozumianą popkulturą, ale najbliżej serca zawsze były gry. Staram się grać w najnowsze tytuły oraz nadrabiać klasyki. Od zawsze chciałem dołożyć małą cegiełkę do historii tego medium, a prowokacja do dyskusji jest chyba jedną z ważniejszych w tej dziedzinie.

1 Comments

  1. […] niedawnej prezentacji Nintendo Direct wspomniano o rozszerzeniu abonamentu. Nintendo Switch Online poza umożliwieniem gry przez sieć w […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top