Nintendo Switch Online (Lipiec 2024) – mocny zastrzyk retro

Grafika przedstawiająca lipcową aktualizację do Nintendo Switch Online. W tle kontrolery konsoli NES oraz logo firmy.

Usługa abonamentowa pod Switcha dość mocno się różni od tego, co oferuje PlayStation Plus czy Xbox Game Pass. Próżno tu szukać nowości z segmentu AAA. Firma z Japonii skupia się na mniejszych produkcjach ze swojego portfolio, dodatkom — o ile mamy wykupiony wyższy pakiet, oraz starych grach. Te ostatnie grają pierwsze skrzypce i to właśnie tych mamy w Nintendo Switch Online najwięcej. W najnowszej aktualizacji lista produkcji zostanie rozbudowana o siedem pozycji, które pochodzą z konsoli NES. Jeżeli więc lubicie retro, to zapewne będziecie zadowoleni.

Nintendo Switch Online — Update 07.04.2024

Dokładną listę znajdziecie poniżej, a także materiał wideo, którzy przybliży Wam każdą z gier. Na czym warto się skupić? The Mystery of Atlantis do tej pory nigdy nie opuściło Japonii, więc to taki mały debiut na Zachodzie. Donkey Kong Jr. Math może z początku wydawać się dziwne, gdyż jednym z zadań jest rozwiązywanie prostych operacji matematycznych, ale muszę przyznać, że potrafi wciągnąć. Cobra Triangle to jedna z pierwszych produkcji słynnego studia Rare, więc również warto dać jej szansę.

  • Cobra Triangle
  • Donkey Kong Jr. Math
  • Golf
  • Mach Rider
  • Solar Jetman
  • The Mystery of Atlantis
  • Urban Champion

Więcej retro?

Na łamach naszego bloga, regularnie piszemy o starszych tytułach. Jeżeli szukacie czegoś dla siebie, to koniecznie sprawdźcie ostatnie materiały przygotowane przez Konrada. Poniżej kilka nowszych publikacji.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.
Scroll to top