Gry z PlayStation jeszcze lepsze na Steam Decku

Grafika przedstawia różne gry PlayStation.

Posiadacze sprzętu od Valve mają kolejny powód do radości. Firma NIXXES, która odpowiada za kilka portów na PC, udostępniła interesującą aktualizację do swoich dzieł. Mowa tutaj o AMD Frame Generation, które sprawia, że gry z PlayStation stały się jeszcze lepsze na Steam Decku. Mówiąc lepsze, chodzi mi głównie o płynność działania. FPS-y może i nie są najważniejsze, ale gdy w niektórych przypadkach da się uzyskać prawie dwa razy więcej klatek, to ciężko przejść obok tego obojętnie.

Jeszcze płynniejsze gry z PlayStation

Popularny YouTuber — ETA PRIME, przygotował materiał, gdzie można zobaczyć cztery produkcje od NIXXES, które otrzymały stosowną aktualizację. Decydując się na ustawienie FSR 3.1 wraz z AMD Frame Generation możemy mówić o wzroście 70-80% FPS-ów w zależności od gry. Najlepiej wypada tutaj Spider-Man, Ratchet & Clank oraz Ghost of Tsushima. Horizon Forbidden West zostało także objęte wsparciem wspomnianych technologii. W przypadku tej produkcji jednak, efekty nie są już aż tak imponujące. Nie zmienia to jednak faktu, że nagle zabawa przy 60 klatkach bez kombinowania przestaje być problemem.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.
Scroll to top