Świeże materiały z New Tales from the Borderlands

New Tales from the Borderlands - characters

New Tales from the Borderlands tworzone przez Gearbox Software to gra nastawiona głównie na fabułę i dużą ilością wyborów. Wszystko to umieszczone w unikalnym świecie Borderlands. Materiały, które zaprezentowano przedstawiają bohaterów oraz fragment rozgrywki wraz z systemem walki.

Przyjdzie nam pokierować całkiem nowymi bohaterami, gdzie każdy ma swój unikalny charakter. Trzeba przyznać, że jest to całkiem barwna zgraja. Ich relacje mogą być jedną z najlepszych elementów przygód na pustkowiach.

Z kolei drugi materiał to trwająca ponad 18 minut prezentacja rozgrywki. Tutaj niestety czuje się lekko zawiedziony, zaprezentowano dość nudny fragment, gdzie największą nowością jest dla mnie system walki. Reszta to standard, do którego przyzwyczaiły nas już podobne tytuły, czy nawet poprzednia odsłona. Nie jestem wielkim fanem serii Borderlands, chociaż muszę przyznać, że pierwsze Tales from the Borderlands jest dla mnie jedną z lepszych produkcji z tego gatunku.

New Tales from the Borderlands ma ukazać się 21 października 2022 na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation5, PlayStation4, Nintendo Switch, oraz komputery osobiste.

Avatar photo
Jakub, człowiek, dla którego nigdy nie ma problemu. Próbował już w życiu wszystkiego: aktorstwa, żonglowania, gotowania, pisanie to jego najnowsza pasja, w której ma nadzieje się spełnić. Gra od kiedy pamięta, na początku na komputerze, później głównie na konsolach. Fan nietuzinkowych produkcji z kraju kwitnącej wiśni. Uwielbia wszelkiej maści komiksy o superbohaterach. Zawsze powtarza, że nie liczy klatek woli po prostu grać.
Scroll to top