One More Level przejmuje Cyber Slash na własność

One More Level

Projekt Cyber Slash, dotychczas będący produktem All in! Games, zmienia właściciela. Od teraz deweloper One More Level – odpowiedzialny za Ghostrunner (2020) – wykupił pełnię praw do produkcji w celu dalszej realizacji projektu. Ten zabieg kosztował OML 1,4 mln zł.

Sukces Ghostrunnera otworzył przed nami szereg nowych możliwości, a przejęcie przez OML pełni praw do projektu Cyber Slash umożliwia nam skorzystanie z nich. Obecnie koncentrujemy się na realizacji, we współpracy z 505 Games, kolejnego tytułu w uniwersum Ghostrunner, jednak chcemy, by kolejną grą wyprodukowaną przez OML, która trafi na pecety i konsole, był tytuł, którego prawa autorskie będą należały do nas

– tłumaczy Szymon Bryła, prezes OML.

Z jego innej wypowiedzi wynika, że OML zamierza równolegle pracować nad kontynuacją uznanego Ghostrunnera i Cyber Slashem. Dodaje, że choć będą potrzebować dodatkowego wsparcia finansowego, o które usilnie zabiegają, na tę chwilę sytuacja finansowa studia jest stabilna.

Ghorstunner okazał się unikalnym i bardzo wciągającym tytułem, więc zapewnienia o kontynuacji prac nad sequelem są uspokajające. Chęć One More Level do posiadania większej liczby własnych marek też jest obiecującą informacją, bo jeżeli Cyber Slash okaże się równie dobrym tytułem, to mamy na co czekać!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top