Shop Titans i Tannenberg za darmo w Epic Games Store

Tannenberg za darmo - grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Shop Titans i Tannenberg za darmo w Epic Games Store. Cóż… Przynajmniej jest za darmo, prawda?

Shop Titans

Epic Games postanowiło po raz drugi z rzędu wyciąć graczom figla i wręczyć im w prezencie tytuł, który bazowo jest już produkcją darmową. No dobra, nie do końca, bo w rzeczywistości otrzymamy po prostu pakiet bonusowych przedmiotów o deklarowanej wartości 100 dolarów. By go jednak zdobyć, należy najpierw zalogować się do gry i wbić ósmy poziom – w przeciwnym razie, otrzymamy figę z makiem. Samo Shop Titans to natomiast gra o prowadzeniu własnego, średniowiecznego sklepiku, do którego zaopatrzenie zdobywać będziemy w trakcie wypraw z rekrutowanymi bohaterami.

Shop Titans zadebiutowało w 2017 roku i spotkało się z niezbyt przychylnym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 49% na OpenCritic.

Tannenberg

Ten typ rozgrywki albo się kocha, albo nienawidzi – nie ma nic pomiędzy. Tannenberg to bowiem jeden z wielu stosunkowo niszowych, ultra-realistycznych FPS-ów, w którym wystarczy zaledwie jedna kula, by przekonać, czy istnieje życie po śmierci. Największym atutem zdecydowanie jest setting, bo walczyć przyjdzie nam pod Grunwaldem, aczkolwiek strzelać będziemy do Niemców i Rosjan, a nie Krzyżaków. W tym konkretnym przypadku mowa bowiem o pierwszowojennej bitwie pod Tannenbergiem (czyli właśnie Grunwaldem) z 1914 roku. Problem w tym, że choć Tannenberg jest solidną strzelanką, to poważne problemy z zapełnieniem serwerów miał już w momencie premiery. Miejmy nadzieję, że rozdawnictwo Epica coś w tej kwestii zmieni.

Tannenberg zadebiutował w 2019 roku i spotkał się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 69% na OpenCritic.

Do kiedy można odebrać Shop Titans i Tannenberg za darmo?

Shop Titans i Tannenberg będzie można odebrać do 28 lipca do 17:00, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmowa produkcja – Lawn Mowing Simulator.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top