Według ujawnionej przez PlayStation listy, październik w PlayStation Plus Essential zapowiada się naprawdę gorąco. Przebicie oferty Sony z pewnością będzie dla konkurencji pewnym wyzwaniem. Wszystkie zaprezentowane produkcje zostaną udostępnione abonentom już 4 października.
Hot Wheels Unleashed (PS5/PS4)
Za moich czasów to żeby pobawić się resorakami Hot Wheels, trzeba było najpierw odbyć wielomiesięczny proces „męczenia buły” rodzicom. Dzisiejsze dzieciaki na szczęście nie mają tego problemu, bo wystarczy, że odpalą Hot Wheels Unleashed, by ich wszystkie marzenia stały się rzeczywistością. Tytuł ten pozwala przetestować 120 licencjonowanych samochodzików na czterdziestu wbudowanych trasach, rywalizując nie tylko z AI, ale również z żywymi graczami. Kiedyś to nie było, teraz to jest…
Hot Wheels Unleashed zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 74% na OpenCritic.
Recenzja Hot Wheels Unleashed — Małe Wielkie Emocje!
Injustice 2 (PS5/PS4)
Jak NetherRealm Studios zrobi bijatykę, to nie ma Supermana w Metropolis. Nie ma, bo pewnie akurat morduje i uciemięża mieszkańców pobliskiego miasteczka. No, sporo się w świecie Injustice 2 nakiełbasiło. Dawne podziały na dobrych i złych runęły, co nie tylko doprowadziło do powstania nowych i raczej niespodziewanych sojuszów, ale przede wszystkim stworzyło też świetne podwaliny pod intrygującą narrację w tej wyśmienitej bijatyce.
Injustice 2 zadebiutowało w 2017 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 87% na OpenCritic.
Superhot (PS5/PS4)
„POLSKA GUROM!!!”, aż chciałoby się zakrzyknąć na samą myśl o Superhot – najbardziej niecodziennej strzelance, jaka kiedykolwiek powstała. Formuła, którą przybrał tytuł Polaków zahacza poniekąd o elementy łamigłówki. Czas płynie tu bowiem wyłącznie wtedy, kiedy sami się poruszamy, a my sami giniemy od zaledwie jednego pocisku. Strategia jest zatem równie ważna, co celne strzelanie.
Superhot zadebiutował w 2016 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 82% na OpenCritic.