Runbow i The Drone Racing League Simulator za darmo w Epic Games Store

Runbow i The Drone Racing League Simulator za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Runbow i The Drone Racing League Simulator za darmo w Epic Games Store. Nie powiem, jest, cholibka, kolorowo!

Runbow

Runbow to dość ciekawe połączenie platformówki oraz gry imprezowej, w której rywalizować może ze sobą aż do dziewięciu graczy naraz. Rozgrywkę wieloosobową można prowadzić zarówno po sieci, jak i lokalnie. Patrząc na dynamiczne i wyjątkowo kolorowe Runbow, trudno jest nie odnieść wrażenia, że to produkcja stworzona z myślą o stramerach i youtuberach.

Runbow zadebiutowało w 2015 roku i spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 80% na OpenCritic.

The Drone Racing League Simulator

Okazuje się, że drony to nie tylko wytwarzacze irytującego brzęczenia oraz marzenie każdego dziecka, ale również pojazd idealny do wyścigów. Tak przynajmniej twierdzą twórcy The Drone Racing League Simulator, w którym to właśnie nimi weźmiemy udział w wyścigach. Mało tego, sami możemy zbudować własnego drona.

The Drone Racing League Simulator zadebiutował w 2020 roku i spotkał się z nikłym zainteresowaniem krytyków, zdobywając tylko jedną ocenę 70% na Metacritic.

Runbow i The Drone Racing League Simulator za darmo będzie można odebrać do 6 października do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top