Plaga remasterów – Horizon Zero Dawn będzie następny?

Horizon Zero Dawn

Niedawny remake The Last of Us wywołał nielada burzę i podział wśród społeczeństwa graczy. Wszystko wskazuje na to, że gra sprzedała się jednak na tyle dobrze, by Sony postanowiło pójść za ciosem. Według nieoficjalnych doniesień z serwisu mp1st.com kolejnym tytułem, który ma otrzymać remake bądź remaster jest Horizon Zero Dawn.

Nowa wersja Horizon Zero Dawn miałaby mieć usprawniony system oświetlenia, tekstury w wyższej rozdzielczości, a także modele i animacje postaci, które oparte są na tych stworzonych dla Horizon Forbidden West. Dodatkowo zmiany miałyby dotyczyć niektórych mechanik rozgrywki. Ponadto tytuł miałby otrzymać trzy tryby graficzne: jakości, wydajności oraz wydajności bez limitu klatek.

Informacją, która w tym wszystkim wydaje się najciekawsza, jest przeciek o powstającej grze multiplayer. Miałaby ona powstać zarówno na PS5 jak i na PC. Na razie niewiele wiemy na jej temat poza tym, że personalizacja postaci ma opierać się o plemiona z uniwersum Horizon.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top