Xbox Game Pass – pierwsza połowa października

Dwie konsole Xbox, logo Xbox Gamę Pass oraz mnóstwo postaci z gier, w które można zagrać posiadając ten pakiet.

Październik to już pełnoprawna jesień. Jesienią jest o wiele łatwiej o wymówki, by zostać w domu i skupić się na graniu. A dla abonentów usługi Xbox Game Pass w październiku będzie tych wymówek naprawdę wiele! Czego możemy się spodziewać w najbliższych dniach?

game pass w październiku

Dostępne gry w Xbox Game Pass

Chivalry 2 (chmura, konsole XSX/XSS i PC) – już dostępne!

Chivalry 2 to pierwszoosobowa siekanina dla wielu graczy inspirowana filmami o średniowiecznych bitwach! Zetrą się miecze, posypie grad strzał, poprowadzicie szturmy na zamek… Ku chwale!

Medieval Dynasty (XSX/XSS) – dostępne 6 października

Gra jest już dostępna na PC w usłudze Game Pass, a już zaraz także i na najnowszej generacji Xboxów! Wcielicie się w rolę młodego uciekiniera, który postanawia wziąć swój los we własne ręce. Rozpocznijcie podróż od samotnego osobnika do przywódcy własnej społeczności, którego dynastia będzie trwała przez pokolenia!

The Walking Dead: The Complete First Season (PC) – dostępne od 6 października

Pięcioczęściowa seria gier, bazowana na wielokrotnie nagradzanych komiksach. Grajcie jako Lee Everett, skazaniec, który otrzymał od życia drugą szansę w świecie ogarniętym apokalipsą zombie.

The Walking Dead: Season Two (PC) – dostępne od 6 października

Kontynuacja pierwszego sezonu, gdzie wcielamy się w Clementine, młodą dziewczynę osieroconą przez apokalipsę. Zostawiona sama sobie musi nauczyć się jak przetrwać w oszalałym świecie.

Costume Quest (chmura i konsole) – dostępne od 11 października

Odwiedźcie wypełnioną potworami okolicę Auburn Pines, Autumn Haven Mall oraz Fall Valley Carnival. Zbierajcie magiczne kostiumy z mocami, wyjątkowymi brońmi i specjalnymi przedmiotami, które pomogą Wam w wypełnianiu misji w tym fantastycznym RPGu.

Eville (konsole i PC) – dostępne od 11 października

Premiera w Game Passie! Zdradzajcie przyjaciół i wygrywajcie za pomocą kłamstw! W tej grze wieloosobowej bazującej na dedukcji musicie przekonać innych, że to nie Wy jesteście mordercą odpowiedzialnym za serię tajemniczych zabójstw.

Dyson Sphere Program (PC) – dostępne od 13 października

Premiera w Game Passie! Zbudujcie najwydajniejszą międzygalaktyczną fabrykę w tej kosmicznej symulacyjnej grze strategicznej. Wykorzystajcie moc gwiazd, zbierajcie zasoby, planujcie linie produkcyjne i rozwijajcie swoją fabrykę od małego zakładu do przemysłowego imperium!

Scorn (chmura, PC i XSX/XSS) – dostępne od 14 października

Premiera w Game Passie! To klimatyczna, pierwszoosobowa strzelanka mająca miejsce w koszmarnym uniwersum pełnym dziwnych kształtów i ponurych krajobrazów. Odizolowani i zagubieni w świecie rodem z koszmarów musicie przeżyć!

A Plague Tale: Requiem (chmura, PC i XSX/XSS) – dostępne od 18 października

Premiera w Game Passie! To bezpośrednia kontynuacja A Plague Tale: Innocence, w której wybierzecie się na łamiącą serca wyprawę do brutalnego, zapierającego dech w piersiach świata, gdzie będziecie toczyć desperacką walkę o przetrwanie tych, których kochacie!

Nie przegapcie!

Prodeus (chmura i konsole) – dostępne już teraz!

To strzelanka w stylu retro, na którą wszyscy czekali!

DLC / Aktualizacje gier

 • The Elder Scrolls Online: Heroes of the High Isle – dostępne do 11 października
 • Microsoft Flight Simulator – World Update XI: Canada – już dostępne!

Dodatki Xbox Game Pass Ultimate

 • Eville: Housewarming Bundle – dostępne od 11 października
 • Need for Speed Heat: Deluxe Edition Upgrade – dostępne od 11 października
 • Apex Legends: From Above Weapon Charm – dostępne od 11 października

Gry, które znikną z Game Passa 15 października

 • Bloodroots (chmura, konsole i PC)
 • Echo Generation (chmura, konsole i PC)
 • Into The Pit (chmura, konsole i PC)
 • Ring of Pain (chmura, konsole i PC)
 • Sable (chmura, konsole i PC)
 • The Good Life (chmura, konsole i PC)

Game Pass w październiku oferuje naprawdę różnorodne tytuły, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Jako weteran pierwszej części na pewno sięgnę po Chivalry 2. Myślę, że to także doskonała okazja, aby wreszcie bliżej zapoznać się z serią The Walking Dead. Poza tym przyznaję, że zarówno Scorn, jak i Prodeus zapowiadają się intrygująco. No i dla każdego, kto grał w pierwszą część obowiązkowo należy zapoznać się bliżej z A Plague Tale: Requiem!

Zakup abonamentu Game Pass (PC + XBOX)

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top