PlayStation Plus Essential na grudzień 2023 – poznaliśmy rozpiskę

PlayStation Plus Essential na grudzień

Rozpiska nadchodzącego PlayStation Plus Essential na grudzień po raz kolejny wystawia mnie na próbę. Będę jednak nieugięty i słowem nie zająknę się o zabawie klockami. Powiem tylko, że oferta Sony na ten miesiąc jest naprawdę smakowita. No, dobra, w dwóch z trzech przypadków. Wszystkie gry będzie można przypisać do konta już 5 grudnia.

LEGO 2K Drive

W grze LEGO 2K Drive możesz płynnie pędzić po porywających torach wyścigowych, w terenie i na otwartych wodach w swoim czadowym zmieniającym formę pojeździe. Poznawaj rozległy świat Klockolandii, prezentuj swoje umiejętności kierowcy i buduj pojazdy klocek po klocku!

Wskakuj za kółko i przygotuj się na całe mnóstwo eksploracji otwartego świata oraz ekscytujące wyścigi. Wypróbuj ciekawy tryb fabularny, startuj w pojedynczych wyścigach lub turniejach pucharowych i zatrać się w nietypowych minigrach! Opanuj sztukę driftu, korzystania z doładowania i używania wzmocnień, aby pokonać przeciwników!

LEGO 2K Drive – recenzja (PS5). LEGO Racers Waszych dzieci

Power Wash Simulator

Obniż ciśnienie dzięki grze PowerWash Simulator! Zmyj swoje zmartwienia przy kojącym odgłosie wody pod wysokim ciśnieniem. Odpal swoją myjkę i pozbądź się każdej drobiny brudu, jaką tylko znajdziesz. Stwórz własną firmę zajmującą się myciem ciśnieniowym i odblokuj nowe narzędzia, ulepszenia i nie tylko – a wszystko to, czerpiąc prostą satysfakcję z mycia wszystkiego do połysku.

Sable

Pomóż Sable przejść życiowy sprawdzian, wybierz się w niezwykłą podróż i poszybuj z nią nad ogromnymi pustyniami, podziwiając zapierające dech w piersi krajobrazy przyozdobione fragmentami statków kosmicznych i starożytnych budowli.

Odkrywaj pustynię na latającym motocyklu, wspinaj się po olbrzymich ruinach, spotykając innych nomadów i odkrywając prastare tajemnice, aby ostatecznie dowiedzieć się, kim jest i dlaczego ukrywa się za maską.

Poznaj niezwykły świat Sable, okrywając go we własnym tempie, podziwiając niesamowity styl graficzny gry i wsłuchując się w nastrojową ścieżkę dźwiękową, skomponowaną przez zespół Japanese Breakfast. Nie bój się zacząć – w świecie gry jest mnóstwo do odkrycia.

Zakup abonamentu PlayStation PlusJeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top