PlayStation Plus Extra i Premium na listopad 2022 – poznaliśmy rozpiskę

lipiec w PlayStation Plus podwyżki w PS Plus

Seria Ratchet & Clank skończyła dziś dwadzieścia lat i wydarzenie to nie minie bez echa, ponieważ Sony postanowiło je upamiętnić. Abstrahując od darmowych, inspirowanych starszymi grami elementów uzbrojenia do Ratchet & Clank: Rift Apart oraz wspominek twórców, najważniejszą informacją dla abonentów PlayStation Plus jest fakt, że w ramach obchodów urodzin marki segment Premium zostanie wzbogacona o pięć klasycznych odsłon serii już 15 listopada. Niestety, tego samego dnia z usługi zniknie kilka całkiem ciekawych pozycji.

PlayStation Plus Extra

Subskrybenci segmentu Extra z pewnością nie poczują się w tym miesiącu ekstra. Trudno bowiem się cieszyć na wieść, że nie dość, że nie dostanie się nic nowego, to jeszcze 15 listopada oferta zostanie uszczuplona o poniższe tytuły:

– Greedfall
– Mafia III: Definitive Edition
– Ride 4
– MXGP 2021 – The Official Motocross Videogame

PlayStation Plus Premium

To idealny moment dla młodszych fanów serii, by zapoznać się z jej korzeniami. Abonenci PlayStation Plus Premium 15 listopada otrzymają:

– Ratchet & Clank 
– Ratchet & Clank: Going Commando 
– Ratchet & Clank: Up Your Arsenal 
– Ratchet & Clank: Deadlocked 
– Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction 

Ponadto tego samego dnia z oferty znikną:

– Mafia: Definitive Edition
– Mafia II: Definitive Edition

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top