PlayStation Plus na marzec 2023 – znamy rozpiskę!

PlayStation Plus na marzec. Grafika główna

Wczorajszy pokaz State of Play pełen był dobroci, a jedną z nich okazało się ujawnienie rozpiski PlayStation Plus na marzec 2023. Wprawdzie subskrybenci nie utoną w zatrważającej liczbie tytułów, ale po raz kolejny Sony postawiło nie na ilość, a jakość. Tej natomiast absolutnie nie można niczego zarzucić. Wyjątkiem jest niestety wariant PlayStation Plus Premium, ponieważ w tym miesiącu fani retro będą musieli obejść się smakiem.

PlayStation Plus Essential

Marcowe PlayStation Plus może okazać się dla najnowszego Battlefielda szansą na drugie życie. Jeżeli dotychczas zwlekaliście z sięgnięciem po ten kontrowersyjny tytuł, to nie będzie już chyba lepszej okazji. W końcu nawet jeśli nie przypadnie Wam on do gustu, to rozczarowanie szybko ukoicie rubasznym ciachaniem w klockowej krainie lub wyżyjecie się w japońskim soulslike’u. Wszystkie poniższe produkcje będziecie mogli dodać do swojej biblioteki już 7 marca.

Battlefield 2042
– Minecraft Dungeons
– Code Vein

PlayStation Plus Extra

Dwie części Uncharted, strzelanie z palców pośród uliczek Tokio, taktyczne młócenie potworów w kosmosie – to i kilka innych ciekawych pozycji znajdziecie w marcowym PlayStation Plus Extra. Nie ma co, Sony wytoczyło grube działa. Choć większość z poniższych tytułów ma już kilka lat na karku, wciąż zdecydowanie warte są sprawdzenia. Należy się zatem uzbroić w cierpliwość, bo wszystkie gry trafią do abonamentu PlayStation Plus Extra dopiero 21 marca.

– Tchia
Ghostwire: Tokyo
– Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei
Rainbow Six: Extraction
– Immortals: Fenyx Rising

Zakup abonamentu PlayStation Plus

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top