Pokémon: Kroniki Arceusa – nowa animowana seria

Pokemon: Kroniki Arceusa

Mamy świetne wieści dla fanów słodkich i dziwacznych potworków, na które już od lat zawzięcie polujemy! Podczas Mistrzostw Świata Pokémon 2022 zadebiutuje anglojęzyczna wersja Pokémon: Kroniki Arceusa. Zawody odbywają się w Londynie, a nowy serial będzie można tam zobaczyć 19 sierpnia 2022 r. Nie smućcie się, jeżeli wyjazd za granicę, aby obejrzeć animację o pokémonach, to dla Was za dużo. 23 września 2022 roku całość zostanie udostępniona na Netflixie (o ile nie mieszkacie w Azji).

Pokémon Company International, aby osłodzić nieco czas oczekiwania, zaprezentowało pierwsze zdjęcia, oficjalne streszczenie serialu, a także krótki zwiastun na kanale YouTube. Całość bazuje na grze Pokemon Legends: Arceus.

Streszczenie “Pokémon: Kroniki Arceusa”:

Wizyta w regionie Sinnoh zamienia się w przygodę, podczas której Ash, Pikachu i przyjaciele grają o wysoką stawkę, łącząc siły z potężnymi Pokémonami, by stawić czoła nadciągającemu zagrożeniu! Gdy Ash, Goh i Dawn otrzymują tajemniczą wiadomość od Mitycznego Pokémona Arceusa, spotykają się z Brockiem i udają się na Górę Coronet, aby zbadać tę sprawę. Tam znajdują szalejącego Heatrana i dowódców Drużyny Galactic, którzy – zdeterminowani, by odnaleźć zaginionego przywódcę – otwierają międzywymiarową bramę. Mając po swojej stronie trio Legendarnych Pokémonów i Czempionkę regionu Sinnoh, Cynthię, nasi bohaterowie otrzymują ogromną pomoc, lecz będą musieli zrobić wszystko, co w ich mocy, by ocalić Sinnoh przed zniszczeniem!

Więcej informacji na temat nadchodzącego serialu możecie znaleźć na tej stronie internetowej.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top