Mortal Kombat Trilogy – premiera GOG i wyprzedaż

Mortal Kombat Trilogy

Do już imponującej kolekcji klasyków GOG dołączyła właśnie Mortal Kombat Trilogy, legendarna bijatyka. Premiera zbiega się z trzydziestoleciem serii Mortal Kombat. Pod szyldem Good Old Games GOG nieustannie stara się odświeżać klasyczne gry, dając do nich dostęp nowym pokoleniom graczy.

Mortal Kombat Trilogy to ostatni update do MK3. Wydany w 1996 roku zaskarbił sobie sympatie graczy dodając do gry wszystkie postacie z pierwszej i drugiej części, a także pasek “Agresora” i nowe ciosy kończące. Zespół GOG wraz z Warner Bros odświeżył grę dla graczy na współczesnych urządzeniach. Obok zestawu Mortal Kombat 1+2+3 i Mortal Kombat 4 to juz trzecia pozycja z serii w sklepie GOG.

Przy okazji wydania MK Trilogy GOG zaoferował nam ponad 60 tytułów w atrakcyjnych cenach. Wyprzedaż Classic Twist oferuje chociażby serię Space Quest (-67%), Kings Quest (-50%), Wizard & Warriors (-50%), Warcraft I i II Bundle (-20%), Warcraft: Orcs and Humans (-20%), Street Racer (-65%), Glover (-20%) czy Drakhen (-65%).

Wyprzedaż potrwa do 22-go sierpnia.

Mortal Kombat Trilogy to moja ulubiona pozycja z serii. Ogromnie się cieszę, że będę miał okazję i możliwość powrotu do wspomnień. Może chociaż tym razem będę grał kimś innym, niż Sub-Zero?

Dodam też od siebie, że można teraz w bardzo przyjemnej cenie dorwać Police Quest: SWAT 1 + 2 oraz Timeshift podczas tej wyprzedaży. Warto też spojrzeć w kierunku Jagged Alliance 2: Wildfire.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top