Wiedźmin Remake – to się dzieje naprawdę!

Wiedźmin remake

To nie są ćwiczenia, moi drodzy, powtarzam: to nie są ćwiczenia! Wiedźmin Remake staje się prawdą! Dzisiaj mija piętnaście lat od premiery pierwszej gry w uniwersum wiedźmina. Gra dostanie remake na silniku Unreal Engine 5!

Za remake odpowiada polskie studio Fool’s Theory, w którym pracują weterani serii, a CD PROJEKT RED nadzorują ich prace. Gra na tę chwilę znajduje się w bardzo wczesnej fazie rozwoju, więc na detale przyjdzie nam poczekać.

Pamiętacie niedawne, liczne projekty, które CDPR ujawnił? Remake Wiedźmina (2007) to Canis Majoris. Na tę chwilę twórcy proszą o cierpliwość, ale obiecują też, że gra zostanie stworzona z ogromną starannością.

Adam Badowski o Wiedźmin Remake

Wiedźmin to projekt, z którym my, CD PROJEKT RED, zaczynaliśmy. To pierwsza gra, którą kiedykolwiek stworzyliśmy i była to dla nas wielka chwila. Powrót do korzeni i stworzenie tej gry od nowa dla kolejnego pokolenia graczy wydaje się równie wielką, jeśli nie większą chwilą

powiedział Adam Badowski.

Współpraca z Fool’s Theory w tym projekcie jest równie ekscytująca, biorąc pod uwagę, że pracują nad nim niektórzy z tych ludzi, którzy tworzyli oryginał. Doskonale znają materiał źródłowy, wiedzą, jak bardzo gracze czekają na ten remake, a także wiedzą, jak tworzyć niesamowite i ambitne gry. I choć jeszcze minie trochę czasu, zanim będziemy mogli podać dalsze szczegóły o grze, wiemy, że będzie warto czekać.

Przyznać się: kto się spodziewał takiego ogłoszenia? Bo na pewno nie ja. Do pierwszej części mam ogromny sentyment, więc będę na ten tytuł czekał z ogromną niecierpliwością!

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top