Premiery gier marzec 2021. W jakie produkcje zagracie?

Premiery gier marzec 2021

Rozpoczął się nowy miesiąc, dlatego naszedł czas na — Premiery gier marzec 2021. Muszę przyznać, że to będzie naprawdę udany okres dla wszystkich graczy. Fani Yakuzy dostaną wersję na PS5, Apex Legends zawita na Nintendo Switch, a Forza wyląduje na Steamie. To oczywiście nie wszystko, czego możecie oczekiwać. Rozszerzona wersja Mortal Shell, jak i wielkie rozszerzenie do The Binding of Isaac na pewno ucieszą wiele osób. Obiście najbardziej nie mogę się doczekać nowego Monster Huntera i trzymam kciuki, aby był równie udany, co World. Nie przedłużając, zostawiam Was z listą ciekawych produkcji. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

1. Yakuza: Like a Dragon


Data premiery: 2 marca 2021
Platforma: PS5
Dodatkowe informacje: Gra jest już dostępna na PS4, XONE, Xbox Series S/X oraz PC.

Ichiban Kasuga to niskiej rangi członek niewiele znaczącej rodziny Yakuza z Tokio, któremu grozi 18-letni wyrok więzienia za przestępstwo, którego nie popełnił. Nie tracąc wiary, wiernie odbywa wyrok, aby powrócić do społeczeństwa, i aby odkryć, że nikt na wolności na niego nie czekał, a jego klan został zniszczony przez człowieka, którego najbardziej szanował. Zdezorientowany i samotny wyrusza na misję, by odkryć prawdę o zdradzie swojej rodziny, i aby odzyskać swoje życie, stając się niezwykłym bohaterem dla wszelkich wyrzutków, których spotka na swojej drodze.

2. Mortal Shell: Enhanced Edition


Data premiery: 4 marca 2021
Platforma: PS5 i Xbox Series S/X
Dodatkowe informacje: Jeżeli posiadacie wersję na poprzednią generację, to otrzymacie darmowy upgrade.

Mortal Shell to bezwzględna i intensywna gra RPG akcji, która przetestuje Twój zdrowy rozsądek i odporność Twojego umysłu w wyniszczonym świecie. Kiedy szczątki ludzkości więdną i gniją, zagorzali wrogowie rozprzestrzeniają się wśród jej gruzów. Są bezlitośni, więc Twoje przetrwanie wymagać będzie najwyższej gotowości, precyzji i instynktu. Namierzaj ukryte sanktuaria pobożnych wyznawców i odkryj swój prawdziwy cel.

3. Sea of Solitude: The Director’s Cut


Data premiery: 4 marca 2021
Platforma: Nintendo Switch
Dodatkowe informacje: Wersję pudełkowa można zamówić już od 119,99zł.

Tytuł zanurza graczy w poruszającą przygodę o podróży Kay, młodej kobiety przemienionej w potwora przez swoją rozpacz i samotność. Poruszając się po pięknym, ale niepokojącym świecie, gracze będą jej towarzyszyć w dążeniu do spokoju i pokoju. Poprzez konfrontacje z metaforycznymi stworzeniami wywołującymi bolesne emocje, które musi przezwyciężyć, Kay dowie się więcej o swoim otoczeniu, ale przede wszystkim o sobie.

4. Harvest Moon: One World


Data premiery: 5 marca 2021
Platforma: PS4 i Nintendo Switch
Dodatkowe informacje:

Czy możesz sobie wyobrazić świat bez pomidorów, truskawek, a nawet kapusty? Dokładnie w takiej sytuacji się znajdziesz grając w najnowszą wersję Harvest Moon. Tylko stara książka zawiera informacje o tym, co było kiedyś… Wyrusz w przygodę z tajemniczym odkryciem, które rozprzestrzenia się nie tylko w Twoim rodzinnym mieście, ale na całym świecie!

5. Apex Legends


Data premiery: 9 marca 2021
Platforma: Nintendo Switch
Dodatkowe informacje: Gra będzie darmowa, tak samo jak na innych platformach. Potwierdzony crossply.

Zbierz oddział złożony z przestępców, żołnierzy, odmieńców i samotników obdarzonych wyjątkowymi zdolnościami. Witamy wszystkich przybyszy na Igrzyskach Apex. Nie dajcie się zabić wystarczająco długo, a staniecie się legendami.

Avatar photo
Cześć! Mam na imię Artur i uwielbiam gry wideo niezależnie od platformy. Mimo 30 lat na karku cały czas sprawiają mi radość i liczę, że to się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top