Neverwinter Nights i 12 innych gier w Prime Gaming w czerwcu

Prime Gaming w czerwcu - grafika główna

Kurz jeszcze nie opadł po ostatnim ogłoszeniu, a Amazon już ujawnił gry, które otrzymamy dzięki abonentowi Prime Gaming w czerwcu. Ponownie najgłośniejszą produkcją jest kultowa produkcja RPG, za którą gęsiego drepcze kilka soczystych indyków. Dobra, nie oszukujmy się. Nie wszystkie te tytuły wyglądają na pierwszy rzut oka zbyt ciekawie. Niemniej, odświeżony Neverwinter Nights, Revita i SteamWorld Dig 2 to już produkcje, które warto sprawdzić. Natomiast jeżeli już subskrybujecie Amazon Prime, cóż szkodzi sprawdzić pozostałe gry? A nuż odkryjecie jaką perełkę?

Oferta Prime Gaming w czerwcu

Od 1 czerwca:
– Sengoku 2
– Mutation Nation

Od 8 czerwca:
– Soccer Brawl
– Over Top

Od 15 czerwca:
– The Super Spy
– Top Hunter
– SteamWorld Dig 2

Od 22 czerwca:
– Neverwinter Nights: Enhanced Edition
– Autonauts
Revita

Od 29 czerwca:
– Roguebook
– Once Upon a Jester
– Gems of Destiny: Homeless Dwarf

Czym jest Prime Gaming?

Warto też pamiętać, że abonament Prime Gaming to nie tylko gry, ale również liczne bonusy w grach sieciowych. Należą do nich między innymi skórki postaci i uzbrojenia, dodatkowe bronie czy też darmowa waluta premium. Co więcej, subskrypcja łączy się z Prime Video, stanowiącą amazonowski odpowiednik Netflixa, oferujący chociażby takie seriale jak The Boys oraz American Gods. Na chwilę obecną roczny abonament kosztuje 49zł.

Zakup Prime Gaming od 10,99PLN

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top