Fallout: New Vegas za darmo w Epic Games Store

New Vegas za darmo - grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? Death Stranding też już odebrane? To świetnie się składa. Przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Fallout: New Vegas za darmo w Epic Games Store.

Fallout: New Vegas

To miasto, w którym najpierw kopiesz sobie własny grób, a następnie strzelają ci w głowę i zostawiają na pewną śmierć. A dopiero później zaczyna być nieprzyjemnie! To miasto marzycieli i desperatów, rozdarte przez wojujące frakcje, walczące o całkowitą kontrolę nad tą pustynną oazą. To miejsce, w którym właściwy człowiek z właściwym uzbrojeniem potrafi wyrobić sobie markę i po drodze narobić sobie licznych wrogów.

W Edycji Ostatecznej Bethesda Softworks pozwala wam podwoić wysiłki i zgarnąć kompletną edycję zabawy w New Vegas. Po raz pierwszy w jednym pakiecie znajdziecie całą zawartość Fallout: New Vegas, w tym komplet docenionych elementów dodatkowych: Krwawą Forsę, Szczere Serca, Smutki Starego Świata i Drogę przez pustkowia. Co więcej, otrzymasz najnowszy zestaw niepowtarzalnego uzbrojenia, rodzajów amunicji i receptur z najnowszych pakietów dodatkowych: Wyposażenie Kuriera i Arsenał Zbrojmistrzów.

Niezależnie od tego, czy masz już na koncie odkrywanie pustyni Mojave czy grasz w tę grę po raz pierwszy, znajdziesz więcej przyjaciół i wrogów, więcej konsekwencji swoich wyborów i więcej okazji do przeżycia chwały lub hańby na pustkowiu. Wybory, których dokonasz, będą kluczowe dla twojego przetrwania.

Fallout: New Vegas zadebiutowało w 2010 roku i spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 84% na Metacritic.

Do kiedy można odebrać Fallout: New Vegas za darmo?

Fallout: New Vegas za darmo będzie można odebrać do 1 czerwca do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.
Scroll to top