Project Orion – poczekamy na sequel Cyberpunka

Project Orion

Oj, jeszcze długo przyjdzie fanom poczekać na kontynuację Cyberpunka 2077. Właśnie poznaliśmy pewne szczegóły dotyczące Project Orion, czyli nowej gry z tego uniwersum.

Preprodukcja prawdopodobnie nie rozpocznie się w przyszłym roku, ponieważ jest to pierwsza część developmentu, ale pracę nad grą w fazie koncepcyjnej rozpoczniemy w przyszłym roku. Oczywiście, w mniejszym zespole niż ten, który teraz pracuje nad Phantom Liberty, ponieważ niektórzy deweloperzy dołączą do Polarisa i będą pomagać w jego rozwoju.

– miał powiedzieć Adam Kiciński, prezes CD Projektu.

Start prac nad Project Orion w przyszłym roku

Oznacza to, że prace koncepcyjne zaczną się w 2023, a pre-produkcja najwcześniej w 2024 roku. Dodatkowo nad tytułem będzie pracował mniejszy zespół, gdyż część pracowników obecnie oddelegowanych do Widmo Wolności przejdzie do projektu związanego z nową grą z uniwersum Wiedźmina.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top