Remake Wiedźmina z otwartym światem

remake wiedźmina

Nadal jest zbyt wcześnie, aby kierunek, w którym zmierza remake Wiedźmina, był jasny i wyraźny. Natomiast dowiedzieliśmy się, że w przeciwieństwie do oryginału tutaj gra będzie pozwalała Geraltowi na większą swobodę w poruszaniu się, czyniąc jego świat otwartym.

Na pewno ma to sens w obliczu wypowiedzi Adama Badowskiego:

Wiedźmin to projekt, z którym my, CD PROJEKT RED, zaczynaliśmy. To pierwsza gra, którą kiedykolwiek stworzyliśmy i była to dla nas wielka chwila. Powrót do korzeni i stworzenie tej gry od nowa dla kolejnego pokolenia graczy wydaje się równie wielką, jeśli nie większą chwilą

Remake Wiedźmina – więcej Wyzimy?

W oryginalnej grze większość wydarzeń odbywała się w konkretnych dzielnicach Wyzimy i jej okolicach. Zwykle po ukończeniu aktu, Geralt nie miał już możliwości wrócić do wcześniej odwiedzanych obszarów. To ma się zmienić. Mam nadzieję, że wyjdzie to grze na dobre. Sam nie przepadam za otwartym światem w grze, bo zbytnio odrywa mnie on od historii. Natomiast jeżeli Redom uda się to odpowiednio wymyślić, jest nadzieja, że remake dobrze to wykorzysta.

Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top