QUIZ: Co to za postać? Rozpoznaj bohatera lub bohaterkę po obrysie.

QUIZ: Co to za postać? - obrys Smugi

Pomysł na quiz „Co to za postać?” powstał w czasie tworzenia jednej z poprzednich zgadywanek. Fani Pokemonów na całym świecie zgadują nazwy stworków z obrysu od czasu premiery pierwszego odcinka anime w 1997 roku. W związku z tym wraz z dzieciakami stwierdziliśmy, że spokojnie można taką formułę rozszerzyć na inne media. Właśnie dlatego postanowiliśmy wspólnie przysiąść i wybrać dziesięć ikonicznych postaci z gier. Pozbawiliśmy ich kolorów, atrybutów oraz wszystkiego innego, co mogłoby zdradzić prawdziwą tożsamość tych znakomitości. Zostawiliśmy tylko i wyłącznie sylwetki, które posłużą za wskazówkę. Wydaje mi się, że tym razem nie będzie bardzo trudno, ale nigdy nic nie wiadomo, więc będziemy mocna trzymać za Was kciuki. Zapraszamy do „Co to za postać?”!

QUIZ: Co to za postać? - obrys kilku postaci z różnych gier

Witajcie w zgadywance „Co to za postać?”! Tym razem nawet Google Wam nie pomoże. Koniecznie podzielcie się swoją punktacją na naszych mediach społecznościowych, do których linki znajdziecie po ukończeniu quizu. Powodzenia!

Sprawdź nasze poprzednie quizy:

Nadal Wam mało? Może przegapiliście jakiś poprzedni quiz?


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.
Scroll to top