Zwiastun Marvel Rivals — czyżby nadchodziła konkurencja dla Overwatch 2?

Zwiastun Marvel Rivals — logo gry oraz wizerunki bohaterów po jego lewej i prawej stronie.

Jakiś czas temu firma NetEase oraz Blizzard trochę się pokłócili. Oczywiście poszło o pieniądze. Pokłosiem całej sprzeczki było głośne rozstanie obu firm. Nie wiem, czy chiński gigant pracował nad swoim nowym projektem już od jakiegoś czasu, czy postanowił wziąć się za niego, aby dać prztyczka w nos twórcom Overwatcha. Szczerze mówiąc, nie interesuje mnie za bardzo powód. Zdecydowanie bardziej jestem ciekawy efektów ich prac. W związku z tym zwiastun Marvel Rivals tylko podsycił moją ekscytację.

Bohater kontra złoczyńca i nie tylko

Produkcja NetEase to hero shooter, w którym gracze przejmują kontrolę nad kultowymi postaciami z komiksowego świata i walczą w bitwach drużynowych 6 na 6. Tytuł łączy dynamiczną rozgrywkę z unikalnymi umiejętnościami bohaterów, tworząc przyjemne doświadczenie. Mam przynajmniej taką nadzieję. Twórcy obiecują:

  • szeroką gamę postaci do wyboru, w tym Iron Man, Spider-Man, Kapitan Ameryka, Thor, Thanos i wielu innych,
  • unikalne umiejętności, które można łączyć ze zdolnościami innych bohaterów, tworząc potężne kombinacje,
  • zróżnicowane mapy inspirowane komiksowym uniwersum pełne obiektów do zniszczenia,
  • rozwijający się system rankingowy pozwalający rywalizować graczom na całym świecie,
  • regularne aktualizacje zawierające nowe postacie, mapy i tryby gry.

W kupie raźniej

Ze wszystkiego, co przeczytałem i obejrzałem, najbardziej podoba mi się możliwość łączenia ataków ze sobą. Zdaję sobie sprawę, że najprawdopodobniej będzie to wymagać ogromnej precyzji oraz zgrania. Nie zmienia to jednak faktu, że skuteczne połączenie sił może wspomóc drużynę w dążeniu do zwycięstwa. Po prostu marzą mi się akcje prosto z filmów o grupie Avengers. Takie sceny wyglądają fenomenalnie, dlatego mam nadzieję, że twórcy porządnie dopracują tę części rozgrywki.

Przetestuj Marvel Rival

Muszę powiedzieć, że obietnice złożone przez chińskiego dewelopera wyglądają naprawdę dobrze, więc nie mogę się doczekać premiery. Niestety nie mieliśmy okazji poznać jej daty, ale NetEase postanowiło ruszyć z zamkniętymi testami, które wystartują w maju. Jeżeli chcecie spróbować szczęścia i otrzymać na nie zaproszenie to odwiedźcie oficjalną stronę produkcji. Ja już złożyłem swoje podanie, a teraz idę ponownie sprawdzić zwiastun Marvel Rivals. Może podpatrzę w nim jakieś wstępne taktyki, dzięki czemu będę jeden krok przed wszystkimi.

Zwiastun Marvel Rivals — logo oraz postacie z gry.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Gram w gry odkąd pamiętam. Jako mały brzdąc właziłem na stołek, żeby pograć na automatach w salonie dziadka. Teraz rozsiadam się wygodnie w zaciszu własnego domu i z padem w rękach oddaję się swojemu ulubionemu hobby. Zawsze chciałem dzielić się swoimi wrażeniami ze wspaniałego świata wirtualnej rozrywki. Pamiętajcie, że czas spędzony na czytaniu nigdy nie jest czasem zmarnowanym.
Scroll to top