QUIZ: Zgadnij, jaka to gra? Rocznik 2008

Miniatura do QUIZ: Zgadnij, jaka to gra? Rocznik 2008

Siemaneczko! Dzisiaj mamy środę, a więc mały weekend. Celebrując ten dzień, nie zapomnijcie, aby nie tylko trenować wasze palce na klawiaturze, ale także dajcie trochę pokarmu dla umysłu. Dzisiaj sprawdzimy, jak dobrze znasz gry, które miały swoją premierę w 2008 roku. Także 3…2…1…QUIZ: Zgadnij, jaka to gra? Rocznik 2008 zaczynamy!

QUIZ: Zgadnij, jaka to gra? Rocznik 2008

Zasady są proste. Otrzymacie dziesięć pytań, a do każdych przygotowane są cztery odpowiedzi. Tylko jedna odpowiedź będzie poprawna! Musicie więc znaleźć tę poprawną, zaznaczyć i dopiero potem przejść do kolejnego pytania. Jasne? Jasne. Życzę więc powodzenia i trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki! A następnie nie zapomnijcie wpaść i pochwalić się swoimi wynikami. I nie martwcie się, w tym tygodniu trafił się naprawdę trudny quiz!

 

Kiedyś to było... Odgadnij te hity z 2008 roku!

 

Sprawdź nasze poprzednie quizy:

Nadal Wam mało? Może przegapiliście jakiś poprzedni quiz?


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Marcin Ćwiek
Imperator krainy jeży, pasjonat ciężkiej muzyki, gracz i obieżyświat. Cześć! Mam na imię Marcin i uwielbiam grać oraz gotować, podróżować, aktywnie spędzać czas z moją kochaną rodzinką. Za dnia jestem ojcem oraz menadżerem hostelu w centrum Gdańska, w nocy zaś zakładam kocyk i ratuję wirtualne światy 😄 Gram na wszystkim i nie lubię wojen konsolowych!
Scroll to top