Recipe for Disaster za darmo w Epic Games Store

Recipe for Disaster za darmo. Grafika główna

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? City of Gangsters i Dishonored: Death of the Outsider też już odebrane? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Recipe for Disaster za darmo w Epic Games Store. Tytuł brzmi trochę jak efekty moich pierwszych kuchennych wojaży, ale sama gra powinna być bardziej zjadliwa.

Recipe for Disaster

Recipe for Disaster to symulator zarządzania, który oddaje szybkie tempo i pełne napięcia środowisko profesjonalnej kuchni i sali restauracyjnej. Zbuduj wymarzoną restaurację, twórz przepisy, projektuj menu i zarządzaj personelem, jednocześnie stawiając czoła kryzysom!

Recipe for Disaster zadebiutowało w 2022 roku i spotkało się z umiarkowanie ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 65% na OpenCritic.

Recipe for Disaster za darmo będzie można odebrać do 16 lutego do 17:00. Udostępnione zostaną wówczas kolejne darmowe produkcje.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top