Remaster Tomb Raider – zapowiedziano odświeżoną trylogię z Larą Croft

Remaster trylogii Tomb Raider - logo

Legendarna pani archeolog, znana jako Lara Croft, powraca. Tym razem otrzymujemy Remaster Tomb Raider, który będzie zawierał trzy gry z dodatkami. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które nigdy nie miały okazji zagrać w rozszerzenie:

  • The Unfinished Business – Tomb Raider 1
  • The Gold Mask Expansion – Tomb Raider 2
  • The Lost Artifact – Tomb Raider 3

Za pełne odświeżenie odpowiada firma Aspyr, która zapewni w grze możliwość przełączenia się pomiędzy nową a starą grafiką. To pozwoli porównać zmiany i przypomnieć sobie dobre lata 90.

Premiera została zaplanowana na 14 lutego 2024 roku. Remaster Tomb Raider pojawi się na komputerach osobistych, PS4, PS5, Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One i Nintendo Switch.


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Początek przygody z grami rozpoczął w 90 latach, kiedy pierwszy raz miał styczność z Commodore 64. Obecnie najbardziej lubi grać na konsolach. Prawdziwy fanatyk serii gier Resident Evil oraz Diablo. Jeśli czas pozwala, to nie pogardzi książką lub filmem z gatunku fantasy, horror, czy science fiction.
Scroll to top