Remnant: From the Ashes i Remnant II w Game Passie

Remnant II patch, handler szczujący psa na potwora

Tego się nie spodziewałem i zapewne niewielu graczy może powiedzieć, że przewidziało taki stan rzeczy. Dziś do usługi Xbox Game Pass bez wcześniejszej zapowiedzi trafiły dwa świetne i uwielbiane przeze mnie tytuły. Remnant: From the Ashes z 2019 oraz tegoroczny Remnant II są już gotowe do pobrania.

Nowe gry w Game Passie: Remnant 1 i 2

Remnant: From the Ashes

Świat został pogrążony w chaosie przez starożytne zło z innego wymiaru. Jako jedna z ostatnich resztek ludzkości musisz wyruszyć samotnie lub wraz z maksymalnie dwoma innymi ocalałymi, aby stawić czoła hordom śmiertelnych wrogów, próbując wykuć przyczółek, odbudować i odzyskać to, co zostało utracone.

Ocena Remnant From the Ashes w OpenCritic. Ocena Strong, Top Critic Average 78, 70% Critics Recommend

Link do gry w sklepie Xbox

Remnant II

Remnant II to gra, w której ocalali ludzie muszą zmierzyć się z nowymi śmiercionośnymi stworzeniami i przypominającymi bogów bossami w przerażających światach. Graj solo lub we współpracy z dwójką znajomych, aby odkrywać nieznane krainy i powstrzymać zło przed zniszczeniem rzeczywistości.

Ocena Remnant II z OpenCritic. Ocena Strong, Top Critic Average 82, 86% Critics Recommend

Link do gry w sklepie Xbox

Obie gry w dużym uproszczeniu to soulslike skupione na strzelaniu z broni palnych. Gry cechują się trudnymi starciami, mrocznymi krainami i wymagającymi bossami. Dużym plusem obu części jest możliwość rozegrania całych kampanii w kooperacji nawet do trzech graczy, co gorąco polecam! Choć sam niedawno przeszedłem dwójkę, już dziś wracam do gry ze znajomymi. Jeśli nadal macie wątpliwości, to tutaj znajdziecie recenzję pierwszej części, a tutaj drugiej części


Jeżeli podobał Wam się materiał, to koniecznie dajcie znać na X (dawny Twitter), naszym Discordzie lub Fediverse. Jesteśmy też dostępni w Google News!


Avatar photo
Czołem, na imię mam Kamil! Kocham gry miłością bez wzajemności, ale staram się nie brać ich za bardzo na poważnie. Najlepiej czuję się w taktycznych strzelankach, ale chętnie próbuję wszystkiego, co się da. Odkąd tylko pamiętam, zawsze chciałem pisać o grach, a tutaj mogę nareszcie spełniać to marzenie.
Scroll to top