Ring of Pain za darmo w Epic Games Store

Ring of Pain za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższy tydzień Epic Games rozdaje Ring of Pain za darmo w Epic Games Store. Coś strasznego, ale na szczęście w tym pozytywnym znaczeniu.

Ring of Pain

Łażenie po lochach i zbieranie kart stało się w ostatnich latach prawdziwą plagą, skutecznie przesycając swoją formułą indyczy rynek. Trzeba jednak oddać cesarzowi, co cesarskie, bo Ring of Pain zdecydowanie należy do grona najciekawszych przedstawicieli gatunku, oferując solidne wyzwanie, wzbogacane fantastycznie niepokojąca oprawą graficzną.

Ring of Pain zadebiutowało w 2020 roku i spotkało się z pozytywnym przyjęciem ze strony krytyków, osiągając średnią 74% na OpenCritic.

Ring of Pain za darmo będzie można odebrać do 01 września do 17:00, kiedy to udostępnione zostaną kolejne darmowe produkcje – Knockout City, Tomb Raider: Definitive Edition i Submerged: Hidden Depths.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top