Severed Steel za darmo w Epic Games Store

Severed Steel za darmo

Wystarczy Wam już tych gier? Nie? To świetnie się składa, bo przez najbliższe 24 godziny Epic Games rozdaje Severed Steel za darmo. Parkour!

Severed Steel

Severed Steel to gra FPS przeznaczona dla pojedynczego gracza, która charakteryzuje się płynnym systemem wyczynów kaskaderskich, podatnym na zniszczenia środowiskiem graficznym i efektami bullet-time. Gracz wciela się w postać wyjątkowej, jednorękiej bohaterki. Tylko ty, Twój palec na spuście i podkute stalą buty przeciw ogromnej, pełnej wrogów budowli. Biegaj po ścianach, wykonuj loty nurkowe, salta i poślizgi, by zlikwidować wszystkich przeciwników.

Severed Steel zadebiutowało w 2021 roku i spotkało się z ciepłym odbiorem ze strony krytyków. Gra osiągnęła średnią 79% na OpenCritic.

Jednoręka bandytka kontra megakorporacja – recenzja Severed Steel (Xbox Series X)

Severed Steel za darmo będzie można odebrać do 28 grudnia do 17:00. Udostępniona zostanie wówczas kolejna darmowa produkcja, której tytułu jeszcze nie ujawniono.

Avatar photo
Moim ulubionym kolorem jest zielony, ale akceptuję też niebieski i czerwony. Choć preferuję siedzenie na kanapie, nie wzgardzę nawet taboretem. Staram się bowiem nie ograniczać i grać we wszystko, na wszystkim. Pasję do grania z radością łączę ze swoją drugą miłością – pisaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Scroll to top